ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହ ଏହି 7ଟି ରାଶି ଉପରେ ହେବ ଜୋରଦାର ଧନର ବର୍ଷା, ଧନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ…

ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାଶିଫଳ କହୁଛୁ | ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ଏକ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇବେ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର 7 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 13 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ |

ମେଷ ରାଶି (Aries) ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ:

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଛୋଟ-ମୋଟ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ହେତୁ ଆପଣ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରିବେ ନାହିଁ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଛାତ୍ରମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ

ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛି, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଧରି ରଖିବା ଠିକ୍, ସୁଯୋଗକୁ ହାତରୁ ଛାଡିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: କୌଣସି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ଅଫିସରେ ମିଳିପାରିବ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗର ସମସ୍ୟା ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଗ, କ, କୋ, ହ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚିନ୍ତାର ଓଜନ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ହାଲୁକା ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବୁଝାମଣାରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ରକ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର:

ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଭଲ ରହିବ | ବାହ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ କିଛି ନୂତନତା ରହିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ପାରିବେ | ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବେକାରମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅଙ୍ଗରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ଚାପ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଚାକିରି ମଧ୍ୟରେ ଯେତେ ସମ୍ଭବ ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଅଫିସରେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଥକ୍କା ରହିବ | ଆଖିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ:

ମିଥ୍ୟା ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିବା ଆପଣଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଅନେକ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିରାଶା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଆସିବ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ମିଳିପାରେ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପିଲା ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ରୋମାଞ୍ଚକର ସପ୍ତାହ କଟିବ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବେକାରୀ ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଖେଳରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ଖାଇବା ଏବଂ ପିଇବାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି:

ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ଲୋକମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଚିହ୍ନିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ଭୟର ମେଘ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଉପରେ ରହିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଚାକିରି ସଂପର୍କରେ ଅପାର ଲାଭ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ:

ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ | ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃତ୍ତିଗତ ମନୋଭାବ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହେତୁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ନହବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ନମ୍ରତା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ | ଧାର୍ମିକ ଭାବରେ, ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ:

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, କାରଣ ଅଧିକ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନୂତନ ସାଜ-ସଜ୍ଜା ଘରର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ବିଫଳତା ମିଳିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ଦେବ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରହସ୍ୟ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଛି | ବିରୋଧୀମାନେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେବେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା:

ଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ସଫଳତା ହେତୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଙ୍କଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଘରଲୋକଙ୍କ ଶ ମିଶି କିଛ ଅଲଗା ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର କରିବା ଉଚିତ୍ | ଚିନ୍ତା ନକରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଧାର୍ମିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବଡ଼ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରହିବ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତିପାରେ |

ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ: ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଭଲ ହେବ | ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଚିନ୍ତା ମାନସିକ ଭାର ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହ ହେତୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ନ ହେଉ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କାରଣ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଅଫକୁ ଫେରସ୍ତ ଆସିପାରେ | ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ମାଆଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ |

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ |

କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ: ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ରହିବ |

ଆପଣ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର 7 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 13 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଡିସେମ୍ବର 7 ରୁ ଡିସେମ୍ବର 13 ର ଏହି ରାଶିଫଳ କିପରି ଲାଗିଲା? କମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments