ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଫ୍ଲାଟ ହେଇଯାଇଥିଲେ Salman, ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯାଇକି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇ ଥିଲେ ଆଉ ତାପରେ…

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଅତୀତରେ ଅନେକ ଖବରରେ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସାରା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସାମ୍ନା କରିନଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି।

ଆଜିକାଲି ସାରାଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କାର୍ତ୍ତିକ ଆରୟନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ସେଟ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିବା ସମୟର ଏହି ଭିଡିଓଟି ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ସାରା ସଲମାନଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ସାରାଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରିବାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କଲେ ଯେ ସେ ସାରାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭିଡିଓରେ ସାରାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଲଭ ଆଜ କଲ ପ୍ରୋମ କୁ ପ୍ରୋମସନ କରିବା ପାଇଁ ସାରା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ

ଲଭ୍ ଆଜ୍ କଲ୍ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ର ଅଂଶ ଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସାରା ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଅନେକ ରିଆଲିଟି ସୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ସାରା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଲେ | ଏହି କାରଣରୁ, ସଲମାନ ଖୁସି ହୋଇ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ। ସାରା ନିଜ ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି।


ସାରାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସାରା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେଦାରନାଥକୁ ପ୍ରମୋଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସଲମାନ ସାରାଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ସାରାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମର ହିରୋ ତଥା ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବିଗ୍ ବସ୍ କୁ ଯାଇଥିଲେ।

ବିଗ୍ ବସ୍ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ

ସାରା ଅଲି ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନର ପ୍ରମୋସନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ ବରୁଣ ଧାୱନ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଖବର ମୁତାବକ, ସାରା ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଅନେକ ରିଆଲିଟି ସୋ’ର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାରାଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ 14 ରେ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାର ମଧ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି ବିଗ୍ ବସ୍ ବହୁତ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛି | ତେଣୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସାରା ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ଯିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ

ଅତୀତରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ନାମ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣରେ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଡକାଇ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ନିଶା ସେବନ କରିଥିବା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ତଥାପି, ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍ ଚିଟ୍ ଦେଇନାହିଁ। ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ପରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରଶ୍ନରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments