ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ପଣ୍ଡିତ ଖୋଲିଦେଲେ Kumar Sanuଙ୍କ ପୁଅର ସବୁ ରାଜ, କହିଲେ- ଘର ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ସେ…

ଧୀରେ ଧୀରେ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ 14’ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେଉଛି | ପୂର୍ବରୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଋତୁକୁ ବେକାର ବୋଲି କହୁଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଋତୁରେ ଲୋକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ସବୁ ସମୟ ପରି, ଏଥର ବହୁତ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ଏଥର ଜସ୍ମିନ୍, ରୁବିନା, ଅଲି, କବିତା କୌଶିକ, ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟଙ୍କ ପରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ପଣ୍ଡିତ କବିତା କୌଶିକ ଏବଂ ନୈନା ସିଂଙ୍କ ସହ ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ଗତ ସପ୍ତାହରୁ ଗୃହହୀନ ରହିଛନ୍ତି। ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ ରୁବିନାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଭୋଟ୍ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା | ଘରୁ ଭୂମିହୀନ ହୋଇ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ପଣ୍ଡିତ କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ପଣ୍ଡିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘରର ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ଜାନ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଟେକି କୁଣ୍ଡେଇ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସାତ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ କୁଣ୍ଡେଇ ହୁଏ। ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେ କବିତା କୌଶିକଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କହିଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଜାନ୍ କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇଥିଲି, ଯାହାର ପ୍ରକାଶ ମିଠା ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛି। ଭାଇ କାହିଁକିନା , ତୁମକୁ ମୋ ଘରର ବିଲ୍, ଭଡା ଦେବାକୁ ପଡିବ | ମୁଁ ଯେଉଁ ପ୍ରକାଶ କରିବି ତାହା ସତ୍ୟ ହିଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ”|


ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ କୁହନ୍ତି, ଜାନ କୁମାର ସାନୁ ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତି। ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ | କିନ୍ତୁ, ରାତିରେ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ମାତ୍ରେ ଆପଣ ଜାନ୍ କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ଶଯ୍ୟାକୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ହଠାତ୍ ଜାନ୍ କୁମାର ସାନୁ ହାତ ଉଠନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ କୁଣ୍ଡେଇ ହୁଅନ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ 7 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ | ଏହାର ସାକ୍ଷୀମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ପୁନିଆ, ଇଜାଜ ଖାନ ଏପରିକି ନିକ୍କି ତାମ୍ବୋଲି ”।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରୁବିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୁବିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments