ନିଜ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ଏକେ-47 ବନ୍ଧୁକ ଦେଲେ ଶାଶୁ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ …

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ବରକୁ ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ AK-47 ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମାରୋହରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ବିବାହର ଅଟେ। ଶାଶୁ AK-47 କୁ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପହାର ଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ | ଭିଡିଓର ତାରିଖ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଶାଶୁ ପ୍ରଥମେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରନ୍ତି, ତା’ପରେ କେହି ତାଙ୍କୁ ହାତରେ AK-47 ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଦେଉଛନ୍ତି | ବର କେବଳ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖି ହସନ୍ତି ନାହିଁ, ବର ମଧ୍ୟ ହସନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଦେଖି ଏହା ବୁଝି ହେବ ଯେ ବିବାହରେ ଏହିପରି ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ରର କାରବାର ସାଧାରଣ ଅଟେ।


ଭିଡିଓରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସ୍ୱରରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବର ବିଷୟ | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ରେହାନ୍ ନାମକ ବରକୁ ବନ୍ଧୁକ କ୍ୟାମେରାରେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖାଇବାକୁ କହୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଉପହାର ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଉଛନନ୍ତି |

ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ପାକିସ୍ତାନର ଏହି ଭିଡିଓରେ ବରକୁ ସାଧାରଣ ଉପହାର ପରି AK-47 ଦିଆଯାଉଛି, ଏହି ବନ୍ଧୁକ ପ୍ରାୟତ ସମାନ ପାକର ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଠାରେ ମିଳିଥାଏ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ବିବାହରେ କାହାର ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସାଧାରଣତ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଭାରତରେ ଅନେକ ଥର ହର୍ଷ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥଲା, କିନ୍ତୁ ବରକୁ ଉପହାରରେ AK-47 ଦେବାର ଭିଡିଓ ଅସମ୍ଭବ | ଆପଣ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏହା ଦେଖିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ସାଉଦି ରାଜକୁମାରଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି
ବନ୍ଧୁକ ସହିତ ପାକିସ୍ତାନର ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଗତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଆରବୀୟ ପ୍ରିନ୍ସ ଫାହାଦ ବିନ ସୁଲତାନ ବିନ ଅବଦୁଲ ଅଜିଜଙ୍କୁ ଏକ ସୁନାରେ ନିର୍ମିତ କ୍ଲାନିଶକୋଭ ରାଇଫଲ ଏବଂ ବୁଲେଟ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ | ଯାହା ତାଙ୍କୁ କେବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପାଇଁ ତିଆରି କରାଯାଇନଥିଲା, ତାହା କାମ ମଧ୍ୟ କରୁଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments