7ଟି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଏକୁଟିଆ ମାଲିକାଣୀ ଅଟନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପୁରା ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ପାଦ ତଳୁ ଖସିଯିବ ମାଟି…

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯିଏ 7 ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଏକାକୀ ମାଲିକାଣୀ, ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆମେ କହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଛୋଟ ପରଦାର ତାରକା, ଟିଭି ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ’ଇଶ୍କବାଜ୍’ର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅନିକା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଜାଣିପାରିଥିବେ ଆମେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଷୟରେ ଆମେ କହୁଛୁ, ବନ୍ଧୁଗଣ, ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୁରବୀ ଚନ୍ଦା ଯିଏ ଛୋଟ ପରଦାର ଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ସୁରବୀ ଚନ୍ଦା ଇଶ୍କବାଜ ବ୍ୟତୀତ କୁବୁଲ ହେ ଭଳି ସୋ କରି ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ,’ଇଶ୍କବାଜ’ରେ ଅନିକା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା, ସୁରବି କେବଳ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ନୁହଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଫୋରମ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଜଣା ପଡିଛି ଜେ ସେ ଜଣେ 7ଟି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ମାଲିକାଣୀ |ସୁରବୀ ଏହି ସାତୋଟି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଏକାକୀ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି |

ଯଦି ସୁରବୀଙ୍କର ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରାଯାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କେତେ କୋଟି ଅଛି ତାହା ଜାଣିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର |

Share Your Views In Comments Below

comments