ଶଶୁରଙ୍କ ସବୁ କଳା କାର୍ନାମା ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇ ଦେଲେ Mahesh Bhattଙ୍କ ବୋହୁ , କହିଲେ- ସେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ… ମୋ ସହ ବି… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଭଣଜା ସୁମିତ ସାବରୱାଲଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପତ୍ନୀ ଲାଭିନା ଲୋଡ ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ବଡ ଡନ ତଥା ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ସୁମିତଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ଥିବାରୁ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏ ନେଇ ନେଇ ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା |

ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଲାଭିନା କେବଳ ଏହି ଅଭିଯୋଗର ଦୋହରାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତ ବଲିଉଡର ତାରକାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମହେଶ ଭଟ ତାଙ୍କୁ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ କହିଥିଲେ। ପରାମର୍ଶ ଦେବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଲାଭୀନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଡ୍ରଗ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ସେ 2016 ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି | ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୁମ୍କୁମ୍ ସେହଗଲ୍, ସୁମିତ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ, ମୁକେଶ ଭଟ ଏବଂ ଉଭୟ ଭଟ ଭାଇଙ୍କ ଭଉଣୀ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରୁ ତଡ଼ିଦେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଉଛି ଏବଂ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ବାହାରେ କିଣାଯାଇଥିବା ରାସନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ପହଂଚିବାକୁ ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ।

ଲାଭିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭଟ୍ଟ ଭାଇ ସୁମିତଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେ 20 ବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁମିତଙ୍କୁ ଭଟ୍ଟ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିଛନ୍ତି ।


ଲଭିନା ଅମାୟା ଦସ୍ତୁର ଏବଂ ସପନା ପାବୀଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡ୍ରଗ୍ସ ଦେଉଥିବାର ସେ ପ୍ରତକ୍ଷଦର୍ଶୀ ଅଛନ୍ତି । ଲାଭିନାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ ଏବଂ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ଅମାୟରା ଦସ୍ତୁରଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲୋଭିନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ସେ ଏବିପି ନ୍ୟୁଜକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ସତ୍ୟ ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଜଣେ ସାକ୍ଷୀ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ କୌଣସି ଜିନିଷ କୁ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments