ସାଉଥର ଏହି ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ BJPରେ ସାମିଲ, ବାହୁବଳୀର କଟାପ୍ପାଙ୍କ ସହ କରିସାରିଛନ୍ତି ରୋମାନ୍ସ…

ବଲିଉଡ ଏବଂ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, କେତେବେଳେ କେଉଁ ଅଭିନେତା ନେତା ଭାବରେ ରାଜନୀତିରେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଯିବେ ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର | ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅଛି, ତାଙ୍କୁ ରାଜନୀତିରେ ନେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ କି ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ଏବଂ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ନମିତା ଅନ୍ୟତମ | ଆଜିକାଲି ନମିତା ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ସେ ନିକଟରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଶନିବାର ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଜେପି ନାଡଡାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ, ନମିତା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା, କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ନମିତା କଟାପ୍ପାଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସିନ କରିଥିଲେ, ନମିତା ସତ୍ୟ ରାଜଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା| ନମିତା ବାହୁବଲୀରେ କାଟାପ୍ପା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସତ୍ୟରାଜଙ୍କ ସହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ବିବାଦରେ ଥିଲେ | ଏହାର କାରଣ ଥିଲା ତାଙ୍କର ଏବଂ ସତ୍ୟରାଜଙ୍କ ବୟସ | ବାସ୍ତବରେ ସତ୍ୟରାଜଙ୍କୁ 65 ବର୍ଷ ବୟସ | ନମିତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 38 ବର୍ଷ |ସେ ଗୁଜୁରାଟରେ ନିଜର ପିଲାଦିନ ବିତାଇଥିଲେ। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ |

ନାମିତା 2002 ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସୋନଥମ’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ନମିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ପ୍ରତିଛବି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ନମିତା ‘ବିଲା’, ‘ଇଂଲିଶ କରଣ’ ଏବଂ ‘ଜଗନ୍ ମୋହିନୀ’ ଭଳି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments