ସେ ମୋ ବାପା ଙ୍କ ବୟସର ଥିଲେ ଆଉ ସବୁଦିନ ସେ ମୋ ସହିତ ରଖୁଥିଲା ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ

କହିବାକୁ ଆମେ ବିବାହ କରିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହ ଏକ ଅଘଟଣ ଥିଲା | ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ର କହିବା ଅନୁସାରେ ପ୍ରତିଦିନ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତ ଶଯ୍ୟାରେ ରଖାଗଲା | ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରତିଦିନ ମୋ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ। ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ତାଙ୍କୁ ମାଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଖୋଲା ଆକାଶରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ନାବାଳିକା ଯୁବତୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜଧାନୀ ବୁଲିବା ବାହାନା ନେଇ ନିଆଯାଇଥିଲା | ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ନିଆଯାଇ ଏକ ପରିବାରକୁ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁ ଯୁବକ ସହିତ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବୟସ ଦୁଇଗୁଣ ଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ, ଦୁଇମାସ ପରେ ବିଧାନସଭା ପୋଲିସ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ମୋରେନାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ସେ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଜଣେ ନାବାଳୀକା କୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ଯୁବତୀ ଏହି ଏସବୁ କହିଛି। ଯୁବତୀ କହିଥିଲେ ଯେ ନିକଟସ୍ଥ ଜଣେ ମହିଳା ମୋତେ ପ୍ରତାରଣା କରି ରାୟପୁର ଆଣିଥିଲେ। ସେଠାରୁ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲା ରେ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥିଲେ। ସେ ମୋ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ, ସେ ଏକ ପରିବାରକୁ ଯାଇ ମୋତେ ସେଠାରେ ବିକ୍ରି କଲେ |

ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଭିଲାଇରୁ ଅଟ୍ଟର ବାମାଇକୁ ନେଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ସେ ମୋରେନାର ଜଗଦୀଶ ଜାଟବଙ୍କୁ ନେଇ ରାଜସ୍ଥାନର କାରୋଲି ରେ ନେଇ ବିକ୍ରି କଲେ। ତା’ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଥର ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଜଣା ପଡି ନଥିଲା।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ମୋବାଇଲ୍ ରହିବା ଏକ ଭଲ ଘଟଣା ଥିଲା ଏବଂ ଏହାକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ସେହି ସ୍ଥାନଟିକୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଧରିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କୁ 370, 370A (2) ଅଧୀନରେ ଜେଲ ପଠାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଯାହା ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଛନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଶା କରିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments