ଝିଅଟି ସେଲଫି ନେବା ସମୟରେ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଉଡ଼ିଗଲା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ

ଆଜିକାଲି ଯୁବକମାନେ ସେଲଫି ନେବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ ମଧ୍ୟ ସେଲଫି ନେବା ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ମଲ୍ କୁ ଯାଆନ୍ତି, ହୋଟେଲକୁ ଯାଆନ୍ତି, ପାର୍କ କିମ୍ବା ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତି ସେଲଫି ନେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | କାରଣ ସେଲଫି ନେବା ପରେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକାଂଶ ସେଲଫି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫୋଟୋ ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥାନ୍ତି |

ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ, ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକମାନେ କିପରି ଜାଣିବେ ଯେ ଆମେ ଏହି ଦିନ କ’ଣ ସେ କଣ କରିଥିଲେ, କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଳାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ରଖିବାର ଏକ ବଡ଼ କାରଣ | ଯେତେ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ସେତେ ଅଧିକ ଫଟୋ ଲୋକପ୍ରିୟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଖୁସିରେ ଏକ ଫଟୋ ଉଠାଇଥାଅ ଏବଂ ପରେ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ଖୁସି ଶୋକରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆପଣ କଣ କରିବେ |

ଫିଲିପାଇନ୍ସର ସ୍ଥାନୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିବା ଝିଅମାନେ ଖାଲି ସମୟରେ ସ୍କୁଲ ବାଥରୁମ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଫୋଟୋ ଟିକୁ ଥରେ ଦେଖିଲା ପରେ କେହି ଥରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପୁଣିଥରେ ଦେଖିଲା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା |

ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାଥରୁମରେ ସେଲଫି ନେବା ପରେ ଏପରି କିଛି ଘଟିଲା | ଫଟୋରେ କିଛି ଅଜବ ଜିନିଷ ଦେଖାଗଲା | ଫଟୋରେ ଏକ ନୀଳ ଡ଼୍ରମ୍ ଝିଅମାନଙ୍କ ପଛପଟେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଯାହା ପଛରେ ଏକ ପୁଅ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା | ଝିଅମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସେ ସମୟରେ ବାଥରୁମରେ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ |

କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ବାଳକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ଏହି ବାଳକର ଆତ୍ମା ​​ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲାବୁଲି କରେ | ବାକି ସ୍କୁଲ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପୁଅକୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହି ବାଳକ କଦାପି କାହାରି କ୍ଷତି କରି ନାହିଁ ।

Share Your Views In Comments Below

comments