28 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଦିନ ସୁଖ ବୈଭବ ଦେଉଥିବା ଗ୍ରହ ଶୁକ୍ର କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତନ, ଜଣାନ୍ତୁ 12ଟି ରାଶି ଉପରେ କିପରି ପଡିବ ଏହାର ପ୍ରଭାବ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ଶୁଭ ଗ୍ରହକୁ ସୁଖ ଏବଂ ବୈଭବର ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଇଛି। ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ସୁଖ ଏବଂ ଗୌରବ ଦେବ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଶୁଭ ଅଟେ, ତେବେ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ, କିନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ହେତୁ ଖରାପ ସ୍ଥିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ 28 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2020 ରାତିରେ ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିରେ 23 ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ | ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ କି ପ୍ରଭାବିତ ପକାଇବ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ |

ମେଷ ରାଶି (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus, ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଘର ଏବଂ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବାବେଳେ ସତର୍କତା ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ବେଗ ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ (Gemini, କା, କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, ଜ, କ, କୋ, ହା)

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ରଖିଛ, ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ କରୁଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡିକ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, କର, ଦିନ, କର)

କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଉପକୃତ କରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଏନ, ଥ, ପେ, ପୋ)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ନିଜର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି (Libra, ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ତୁ, ଟି)

ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଉପକାରୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ଦୃଢ଼ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କୋର୍ଟ ଅଦାଲତର ମାମଲା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ବିଛା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଇଶ୍ବରଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଅଧିକ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢାଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn, ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ଦଳମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରଖାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius, ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତୁଳନୀୟ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ପାରସ୍ପରିକ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି |

ମିନ (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଡ଼, ଡି, ଡୋ, ଚା, ଚି)

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ମିନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ| କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments