ଶେଷରେ ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା, ସାରାଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ NCB, କଣ NCB ଉପରେ ପଡିଛି ଚାପ ନା ଆଉ କିଛି ଜାଣନ୍ତୁ …

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇଥିଲା। ଏହି ତିନି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଏନସିବି ପୁନର୍ବାର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଇତି ମଧ୍ୟରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ଆରାମରେ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉପରୁ ଏନସିବିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଯାହାଫଳରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ତାଙ୍କ ପରିଚାଳକ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନସିବିର କୌଣସି ମାମଲା ନାହିଁ ବୋଲି ଆଧାର କରି ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇପାରିବ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଇମେଜ ଖରାପ ନହେବା ପାଇଁ ନିଆଯାଉଛି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ

ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ଏନସିବି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଏହି ତିନୋଟି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇ ନଥିବା କହିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା ଥିଲେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଉ ନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରାୟତଃ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ।

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ। ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଛଅ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆଚରଣ ଠିକ୍ ନଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ସାରାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୁସି ନଥିଲେ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ | ସାରା ଏନସିବିକୁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି କିପରି ନଷ୍ଟ ନହୁଏ, ତାହା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନବିସିକୁ ଏହି ମାମଲାର ଆରାମରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି।

NCB ର ପ୍ରତିଛବି ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବାରେ ଲାଗିଛି

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀମାନେ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବୈଠକ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଏନସିବିର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ନିଜେ କ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି। ପ୍ରକୃତରେ, ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସରେ କାମ କରୁଥିବା କ୍ଷିତିଜ ପ୍ରସାଦ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ ଓ ବ୍ଲାକମେଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦେ ରବିବାର ଦିନ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରନ ଜୋହର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା କ୍ଷିତଜ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନସିବିର କୌଣସି ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯିବ ନାହିଁ|

Share Your Views In Comments Below

comments