ଶେଷ ଦିନ ଗୁଡିକରେ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ, ଭଉଣୀ ସହ କଥା ହେଇ କହିଥିଲେ, ରିୟାଙ୍କ ସହ ଯଦି ମୁଁ ଏମିତି ନ କରେ ତେବେ ସେ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି । ଏନସିବି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି। ତେଣୁ କେତେକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ଆଗକୁ ବହୁତ ଲମ୍ବିପାରେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିବିଆଇ ଏହାର ତଦନ୍ତକୁ ଆହୁରି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଛି। ରିୟା 8 ଜୁନ୍ ଦିନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ଛାଡି ଆସିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂଙ୍କୁ SOS କଲ କରିଥିଲେ।

ମୃତ୍ୟୁର 5 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କଲ କରିଥିଲେ

ଯଦି ଉତ୍ସଗୁଡିକ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି SOS କଲ୍ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭୟ କରୁଛି ଯେ ସେହି ଲୋକମାନେ ମୋତେ ହତ୍ୟା କରିବେ। ଏହା ସହ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ କଲ୍ ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ରିୟାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଫୋନ୍ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ – ମୁଁ ରିୟାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଜରୁରୀ ନଚେତ୍ ସେ ମୋତେ କିଛି ଜିନିଷରେ ଫସାଇ ଦେବେ |

ଲାପଟପ୍, ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଏବଂ କ୍ୟାମେରା ନେଇଥିଲେ ରିୟା

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ଲାଟମେଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇକୁ ଏଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସିବିଆଇକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ଚିନ୍ତାରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ଦିନେ କହିଥିଲେ, ‘ସେହି ଲୋକମାନେ ମୋତେ ହତ୍ୟା କରିବେ। ସେ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କଲ କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଲାପଟପ୍, ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଏବଂ କ୍ୟାମେରା ନେଇଥିଲେ | ରିୟା ମଧ୍ୟ ଏସବୁର ପାସୱାର୍ଡ ଜାଣିଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତଦେହ 14 ଜୁନ୍ 2020 ରେ ବାନ୍ଦ୍ରା (ମୁମ୍ବାଇ) ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରୁ ମିଳିଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲୁଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରୁ କୌଣସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୋଟ୍ ପାଇ ନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହା ହତ୍ୟା ମାମଲା ନୁହେଁ। ଏଥି ସହିତ କେତେକ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରାଯାଇଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର 3 ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି। ସିବିଆଇ, ଏନସିବି ଏବଂ ଇଡି ଏହି ତିନୋଟି ଏଜେନ୍ସିକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ପ୍ରକୃତ କାରଣ କ’ଣ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments