IPL 2020ରୁ ଚେନ୍ନାଇ ହେଲା ବିଦା, ତ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲେ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ Sakshi, ସେୟାର କରିଲେ ଏମିତି କିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ବି ଆସିଯିବ ଲୁହ

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି | ଆରମ୍ଭରୁ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ବିଶେଷ କିଛି କରି ନଥିଲା। ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ ତିନିଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହୋଇଥିବା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏହି ଋତୁରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଚେନ୍ନାଇ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ 8 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୱେ ଚେନ୍ନାଇ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ବାହାରେ ଅଛି। ପ୍ରକୃତରେ, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଚେନ୍ନାଇର ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଥିବା ସମ୍ଭାବନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ଦୂର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କୁ ଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ |

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଦଳ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲେ ହେଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପ୍ରବେଶ କରିନଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ କବିତା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି।

ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

CSK ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କୁ ଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଚେନ୍ନାଇକୁ ବିଜେତା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଦଳ ସର୍ବଦା ସୁପର ବୋଲି ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ଏକ ଖେଳ। ତୁମେ କିଛି ଜିତବ ତୁମେ କିଛି ହରାଇବ | ଅନେକ ବର୍ଷ ଆମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବିଜୟ ଏବଂ କିଛି ବର୍ଷର ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପରାଜୟର ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଛି | ଗୋଟିଏ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ହେଉଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଛି | କିଛି ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅନ୍ୟ ନୁହେଁ | କେହି ଜିତନ୍ତି, କେହି ହାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ମିସ୍ କରନ୍ତି | ଏହା କେବଳ ଏକ ଖେଳ | ଅନେକ ପ୍ରଚାରକ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭାବନାକୁ ଅନେକ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ ଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଦିଏ ନାହିଁ | ଏହା କେବଳ ଏକ ଖେଳ! କେହି ହାରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ବିଜେତା ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ! “ଯେତେବେଳେ ଧକ୍କା ବାଜେ, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପଡିଆରୁ ଫେରିବା ଦେଖାଯାଏ।” ଯୁବରାଜଙ୍କ ସ୍ୱର ଏବଂ ଦୁଃଖ ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ବଢ଼ାଇ ଥାଏ, ଭିତରର ଶକ୍ତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ନେଇଥାଏ | ତୁମେ ବିଜେତା ଥିଲ, ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେତା! ପ୍ରକୃତ ଯୋଦ୍ଧାମାନେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି! ’ଯେହେତୁ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଆମ ହୃଦୟରେ ଥାନ୍ତି,ସେମାନେ ହିଁ ସୁପର ରାଜା, ଯୁଦ୍ଧ କରିବା ପାଇଁ।”

ମ୍ୟାଚ ଉପସ୍ଥାପନାରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି କହିଥିଲେ

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଛାଡି ନଥିଲା। ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ସେହି ସମୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନାରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଆମର ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍। ସବୁକିଛି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିଥିଲା ​​| ଆମେ ମଧ୍ୟ ଆମର ଯୋଜନାକୁ ଭଲ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଛୁ | ଆମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲୁ ଏବଂ ମୋଟ ଉପରେ ଅଟକାଇଥିଲୁ ଯାହା କ୍ରସ୍ ସ୍କୋରଠାରୁ କମ୍ ଥିଲା। ” ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ରଞ୍ଚ ଟିକେ ମନ୍ଥର ଥିଲା। ଆମର ସ୍ପିନରମାନେ ଏକ ଭଲ କାମ କରିଥିଲେ | ଆମେ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ନଥିଲୁ। ଆଜି ଆମେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ। “

Share Your Views In Comments Below

comments