ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖାଇଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଚେହେରା, ଫୋଟୋକୁ Zoom କରିକି ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ହେଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ ଇଏ କଣ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଝିଅର ମା ହୋଇଥିଲେ, ଝିଅ ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଝିଅ ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶିଳ୍ପା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ଝିଅର ଚେହେରାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଝିଅର କିଛି ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଏହି ଫଟୋରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅ ସମିଶାଙ୍କ ଚେହେରା ଯେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦେଖିଲେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ | ଆଜିକାଲି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମିଶାଙ୍କ ଅନେକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସାମିଶା ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଟପ୍ ଏବଂ ଧୂସର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଏକ ସୁନ୍ଦର ହେୟାରବ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଛବିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି,ଏହି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କ ମାତା ଶିଳ୍ପା ଶଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶବବୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ନିକମାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଏଡସ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ସହିତ ଶିଳ୍ପା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ରିଅଲିଟି ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments