ପ୍ରଥମ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ସମିଶା ଙ୍କର ଫଟୋ, ଦେଖିବାକୁ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ଠୁ ବି ଆହୁରି କ୍ୟୁଟ…

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ଯୋଗୁଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ସମିଶାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଭାଇଦୁଜ ମନାଉଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିଳ୍ପା ଅନେକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଚେହେରା କାହାକୁ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଶେଷରେ ସାମିଶାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ସର୍ବସମୁଖରେ ଆଣିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବ ସମିଶାଙ୍କ କ୍ୟୁଟ ଫେସ:

ଅଫିସକୁ ଯିବାବେଳେ ପଡ଼ିଥିଲେ କ୍ୟାମେରା ସମ୍ମୁଖରେ

ପ୍ରକୃତରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ କ୍ୟାମେରାରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ବେବି ସମିଶା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି, ସମିଶା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ଅଫିସରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାମେରାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଝିଅର ମୁହଁ କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ, ଶିଳ୍ପା ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଫେସ୍ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ନୀଳ ସାର୍ଟ ଏବଂ ଡେନିମ୍ ଜିନ୍ସ ତାଙ୍କୁ କମ୍ପ୍ଲିଟ ଲୁକ ଦେଉଛି |

ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଝିଅ

ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ସେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଟପ୍ ଏବଂ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ରଙ୍ଗ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ନିଜ କେଶରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ହେୟାରବ୍ୟାଣ୍ଡ ଲଗାଇଥିଲେ| ଏସବୁ ତାଙ୍କୁ ଆହୁରି କ୍ୟୁଟ କରୁଥିଲା | ବାସ୍ତବରେ, ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ସରୋଗେସି ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଶୋ’ରେ ସେ 45 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମା ହେବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ ଶୋ’ରେ ଥିବା ସମୟ ଅତୀତକୁ ମନେ ପକାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଭିଆନଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କର ମିସକ୍ୟାରେଜ ହୋଇଯାଉଥିଲା |ଏଭଳି ଏକ ଶୋ’ରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ 5 ବର୍ଷ ହେବ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ 50 ବର୍ଷର ହୋଇଯାଇଥିବେ।

ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାତା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ ଭାବନ୍ତି ସେ ସେଥିପ୍ରତି ସେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମା ହେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ପର୍ବ ଅତିବାହିତ ହୋଇସାରିଛି, ଶିଳ୍ପା ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି|

ଝିଅର ପୂଜା

ଏହି ଦୀପାବଳି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ସମିଷାର ପ୍ରଥମ ଦୀପାବଳି ଥିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଭଳି ପୂଜନଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ। ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତିବର୍ଷ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମାତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି, ଏବଂ ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ରୂପ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ପୂଜା ମଧ୍ୟ କରିବା ଭଲ।

Share Your Views In Comments Below

comments