ସ୍କୁଲ ବାଥରୁମରେ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ର ସହ ବନାଉଥିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ପଛରୁ ଲୁଚିକି କିଏ ରେକର୍ଡ କରିଦେଲା ଭିଡିଓ ଆଉ ତାପରେ…

ଛାତ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଆମେରିକାର ବିଲ୍ୱଟିମୋର ରେ 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଶିକ୍ଷକ ଯାହା କଲେ ତାହା ଜାଣିବା ପରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଉପରୁ ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଉଠିଯିବା |

ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କର 16 ବର୍ଷର ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ କଳଙ୍କିତ କରିଥିଲେ | ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ବିଲ୍ୱଟିମୋର ଫ୍ରାଙ୍କଲିନ୍ ହାଇସ୍କୁଲର ସ୍ପେନୀୟ ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ବୋଲି ‘ଡେଲି ମେଲ୍’ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ 25 ବର୍ଷୀୟ ଏକଥେରିନ୍ ପପ୍ସ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର 16 ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ସହିତ ଦୁଇଥର ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ପୀଡିତ ନାବାଳକ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ 21 ଏବଂ 22 ଡିସେମ୍ବରରେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଛାତ୍ର କୋର୍ଟରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, କ୍ଲାସ ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ପେନୀୟ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଏହି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଉପରେ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୀଡିତଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ କୋର୍ଟ ଏହି ମାମଲାରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ତିନି ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments