ଶୋଇବା ପୁର୍ବରୁ ଶେଷ କାମ କ’ଣ କରନ୍ତି କରିନା ? ସ୍ୱାମୀ ସୈଫଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣିକି ଲାଜରେ ଲାଲ ହେଇଗଲେ କରିନା

ଏଭଳି ଅନେକ ଯୋଡିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ପରଦାରେ ବି ବୋବାଲ କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବି ଉଭୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଯୋଡି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କର ଏହି ଦୁଇଜଣ ସର୍ବଦା ପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ଯେହେତୁ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖାସ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ କରୀନା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାକୁ ସର୍ବଦା ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଥାନ୍ତି |

ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ


ଆଜିକାଲି ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଉଭୟ ଏକ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ପରସ୍ପର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଚି | ଏହି କ୍ରମରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଏ ଯେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କରୀନା କପୁର ଶେଷ କାମ କଣ କରନ୍ତି?

ଲାଜରେ ଲାଲ ପଡିଗଲେ କରିନା

ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା, ଏହା ପରେ ସେ ଟିକିଏ ଭାବିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ତା’ପରେ କରୀନାଙ୍କ ଇସାରା ପରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ କହିଲେ କି ସେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଟିଭି ଦେଖନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହ ସେ କହିଲେ କରୀନା ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଶେଷ କାମ କଣ କରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଏହା କହି ପାରିବି ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏହି ପ୍ରକାରର ଉତ୍ତର ଦେଲେ, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଦର୍ଶକମାନେ ଜୋରରେ ହସିଥିଲେ। ତେବେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଯଦି କିଏ ଦେଉଥିଲେ ତେବେ ସେ ଥିଲେ କରୀନା କପୁର | ଭିଡିଓରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏହା କହିବା ପରେ କରୀନା ଲାଜରେ ଲାଲ ଦେଖାଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ଥିଲା ।

ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ କରିଥିଲେ ଡେଟିଙ୍ଗ

ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବା ପୂର୍ବରୁ କରୀନା କପୁର ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବା ପରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରାୟ 13 ବର୍ଷ ରୁ ସୈଫ ଓ କରିନା ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସୁଥିଲେ | ପ୍ରଥମ କିଛି ବର୍ଷରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ 2012 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ବୁଲି ବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ

ନିକଟ ଅତୀତରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ କୋହଳ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ତୈମୁର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ମେରାଇନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଦେଇ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ମଧ୍ୟ ତୈମୁରଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments