ସୋନୁ ସୁଦ ପୁନର୍ବାର ଦେଖାଇଲେ ନିଜର ଉଦାରତା, ଏବେ ଏହି ଝିଅକୁ କରିଲେ ସାହାଯ୍ୟ, ସୋନୁ ଭାଇ ତମେ ମହାନ …

କରୋନା ଦ୍ୱାରା ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନ୍ ରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ତଥା ଗରିବଙ୍କ ପାଇଁ ମସିହା ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଆଉ ଅଟକି ନାହାନ୍ତି। ସେ ନିରନ୍ତର ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି| ଲକ ଡାଉନ ପରେ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଠାରେ ହିଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଆଉ ଏକ ମିସାଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରି ସାହାଯ୍ୟର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି| ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା କାହାଣୀ କ’ଣ ..

ବାସ୍ତବରେ, ସୋନୁ ସୁଦ ବିହାରର ଆରା ନିବାସୀ ଦିବ୍ୟାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ଏଥର ଯାହାକୁ ସୋନୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ସେ ଝିଅଟି ଅଗ୍ନାଶୟର ଟ୍ୟୁମରରେ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ |

ଦିବ୍ୟା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଏହିପରି ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ

ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନେହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର କାହାଣୀ କହିଥିଲେ| ନେହା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ଭଉଣୀ ବହୁତ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଆବଶ୍ୟକ | ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଲକ ଡାଉନ କାରଣରୁ ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ | ଏହା ପରେ ନେହା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ AIIMS ରେ ମୋ ଭଉଣୀର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୋର କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ |

ସୋନୁ ତୁରନ୍ତ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ


ନେହାଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ସୋନୁ ସୁଦ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ତୁମର ଭଉଣୀ ମୋର ଭଉଣୀ, ଦିବ୍ୟଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବା ମୋର ଦାୟିତ୍ବ’ ‘। AIIMS ଋଷିକେଶରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ସଫଳତାର ସହ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ପୋର୍ଟାଲ ଆରମ୍ଭ କଲେ

ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ସୋନୁ ସୁଦ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି | ସୋନୁ କେବଳ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ଆଣି ନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋୖଳିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚାକିରି ପୋର୍ଟାଲ୍ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments