ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭଗବାନ ମାନି ଫ୍ୟାନ କରିଲେ ପୁଜା ,ଅଭିନେତା ଦେଲେ ଏମିତି ଉତ୍ତର, ଜିତିନେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ

କରୋନା ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଆଜି ମଧ୍ୟ ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କ ରୂପ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କେତେକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୋନୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରୁଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଆଗରେ ରଖି ଭଗବାନ ଭାବରେ ପୂଜା କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ସେ ‘ପ୍ରଣାମ’ | ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି।


ସୋନୁ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ସ୍ଥାନ ଏଠାରେ ନାହିଁ .. କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯାହା ପରେ ସୋନୁଙ୍କ ଉତ୍ତର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |


ସୋନୁ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଏବଂ କରୋନା ଅବଧିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଏବଂ ଅନେକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ, ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments