ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହେମା ମାଲିନି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ମୃତ୍ୟୁକୁ ହରାଇ ସାରିଛନ୍ତି ଏହି ଷ୍ଟାର ମାନେ, ସୋନୁଙ୍କ ସହ ହେଇଥିଲା ଏମିତି…

ଆଜିର ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଟିଭିକୁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ତମ ମାଧ୍ୟମ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଫିଲ୍ମର ହିରୋ ଭିଲେନ୍ ସହିତ ଲଢନ୍ତି, ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତା ଯେତେ ଗୁରୁତର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବାହାରି ଆସନ୍ତି | ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ପ୍ରାୟତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି ଆମେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତେବେ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ତାରକାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ସହ ଏହା ଘଟିଛି | ହଁ, ଏହି ତାରକାମାନେ ମୃତ୍ୟୁକୁ ମାତ ଦେଇ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କେଉଁ କେଉଁ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି |

ସୋନୁ ସୁଦ

ସମସ୍ତେ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି | କରୋନା ଯୁଗରେ, ସେ ଗରିବଙ୍କ ମସିହା ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ହାଇୱେ ଦେଇ ଯାଉଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଛି, ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କାରରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ | ଏହିପରି, ସେ ନିଜର ଜ୍ଞାନ ପ୍ରୟୋଗ କରି ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ |

ହେମା ମାଲିନି

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲ ହେମା ମାଲିନିଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲେ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମାଲିନି ମଧ୍ୟ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, 2015 ରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​| ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା ରାଜସ୍ଥାନର ଡାଉସା ଠାରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଡାହାଣ ଆଖିରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା।

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଥରେ ନୁହେଁ ଦୁଇଥର ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି। ହଁ, କଲମ୍ବୋରେ ଏକ ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​| ହଠାତ୍ ଏକ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଯେତେବେଳେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଛୁଟିରେ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ସୁନାମି ମଧ୍ୟରେ ଫସି ରହିଥିଲେ। ଉଭୟ ଥର ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିଲେ ଯେ ମୃତ୍ୟୁର ଭୟ କ’ଣ?

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏକ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ପଥର ବାଜିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବାରୁ ସେ 100 ଟି ସିଲେଇ କରିଥିଲେ।

ଶବାନା ଆଜମି

ଶବାନା ଆଜମି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।ଏହି ଘଟଣା ଶବାନା ଆଜମିଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ପରେ ଫେରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲା |

ଜାୟରା ୱାସିମ୍

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଦଙ୍ଗଲ” ଦେଖିଥିବେ | ହଁ, ଜାଇରା ୱାସିମ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭିତରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାଇରା ୱାସିମ୍ ଏକ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବଞ୍ଚିଥିଲେ | ତାଙ୍କ କାର ହ୍ରଦରେ ପଡିଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଜାୟରା ୱାସିମଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments