ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସାଇକେଲରେ ଆସୁଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ତା’ପରେ ସୋନୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣିକି ଚକିତ ରହିଯିବେ…

ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଗରିବ, ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ ନେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଏବେବି ଜାରି ରହିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଲଗାତାର ଭାବରେ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ମିଳୁଛି | ସୋନୁ ସୁଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ ଜଣାଶୁଣା | ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅଭିନୟର ଦମରେ ଅଧିକ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନରେ ଉଠାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ମାନ୍ୟତା ମିଳିଛି |

ଲକଡାଉନ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତାମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ସେମାନେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ରହୁଛନ୍ତି | ପ୍ରାୟତ ଆମେ ସୋନୁଙ୍କ ଉଦାରତାର କିଛି କାହାଣୀ ସହଜରେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥାଉ | ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଏବେ ସୋନୁ ପୁଣି ଥରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବନି ରହିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ, ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ବିହାରରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ଆସୁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏହା ଜାଣି ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ସେ ଏକ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ସୋନୁ ଅରମାନ ନାମକ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବିମାନ ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୋନୁଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅରମାନ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ବିହାରର ଅରମାନ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ମୁମ୍ବାଇରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ସୋନୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଅରମାନ ବିହାରର ବେଗୁସରାଇରୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ କାନରେ ଏହି କଥା ପହଞ୍ଚିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ଆସୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ମୁମ୍ବାଇର ବିମାନ ବୁକ୍ କରିଦେଲେ। ଏଥିସହ ଅରମାନଙ୍କ ସାଇକେଲକୁ ବିମାନରେ ପଠାଯାଇଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ, ସେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଭଲ ହୋଟେଲରେ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଥିଲେ | ଅରମାନଙ୍କୁ ସୋନୁ କେବଳ ବିମାନ ଯୋଗେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଡାକିନଥିଲେ ବରଂ ସେ ଅରମାନ ପାଇଁ ରିଟର୍ନ ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଟିକେଟ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି |


ସୋନୁ ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ବିହାରୀ ବାବୁ ଆପଣ ଆମର ଅତିଥି ରହିବେ । ସାଇକେଲରେ କାହିଁକି ଆପଣ ବିମାନରେ ଆସନ୍ତୁ, ପୁଣି ସାଇକେଲ ନେଇ ବିମାନରେ ଫେରିବେ। ”

ଏହି ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ-ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ…


ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସଫଳତା ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଫର୍ମ Twitteet ନିଜ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଇଛି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଫର୍ମ Twitteet ଏହାର ରିପୋର୍ଟରେ କହିଛି ଯେ ସୋନୁ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପରି ସୁପରଷ୍ଟାର ପଛରେ ରହିଯାଇଛନ୍ତି। କ୍ରିକେଟର, ରାଜନେତା ଏବଂ ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାର ଇତ୍ୟାଦିର ‘ଟ୍ୱିଟର ଏନଗେଜମେଣ୍ଟ’ ତଥ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହା ରେକର୍ଡ ହୋଇଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments