ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସାରା କହିଲେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ, ପୁଅ ନାଁ ଆସିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକମନେ ଏମିତି…

ଆଜିକାଲି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଡ୍ର-ଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇସାରିଛି। ଏହା ପରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏନସିବି ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ତିନିଜଣ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଶନିବାର ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛିଛୋରେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଏନସିବି ତଦନ୍ତରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ଆସୁଛି।

ସାରା କହିଛନ୍ତି, ‘ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ଏହି ପଚରାଉଚୁରାରେ ସାରା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 2018 ମସିହାରେ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟେ ସେହି ସମୟରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାପ୍ରି ହାଉସରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର କୋହ ସାମୁଇ ଦ୍ୱୀପରେ ଛୁଟି କାଟିବାକୁ ଏବଂ ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ସାରା ଅଲି ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେଦାରନାଥ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଇ ନଥିଲି। ତେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଏତେ ସଠିକ୍, କେବଳ ସମୟ କହିବ। ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ କିମ୍ବା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡି ନାହିଁ।

ଡ୍ର-ଗ୍ସ ନେଉଥିବା ବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ – ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛିଛୋରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ୟାନିଟି ଭ୍ୟାନରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ସେବନ କରିଥିବା ଦେଖିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ପାର୍ଟି ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ପାର୍ଟୀରେ ଡ୍ର-ଗ୍ସ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନିଜେ ନିଶା ସେବନ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିକାଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, ‘ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନ୍ୟ ଦିଗରେ ଚାଲିଛି’

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଓକିଲ ବିକାଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ତଦନ୍ତର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବିପଥଗାମୀ ହୋଇଛି ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଏଥିରେ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି।

ବିକାଶ ସିଂ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ସତ୍ୟ ଉପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି ତାହା କେବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ନାହିଁ। ବିକାଶ ସିଂ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପରି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଡ୍ର-ଗ୍ସ ମାମଲାରେ ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ପଛକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିସହ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏଆଇଏମ୍ଏସ୍ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କୁ ଗଳା ଦବାଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments