ଶନି ଦେଓଲଙ୍କ ପରି ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା, ଏହା ପଛରେ ଥିଲା ବଡ କାରଣ, ଶନି ଦେଓଲ ସବୁବେଳେ…

ସନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଭାବେ ଗଣାଯାଏ | ତାଙ୍କୁ ଘାୟଲ, ଘାତକ, ଦାମିନୀ ଏବଂ ଗଦାର ଭଳି ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ସନ୍ନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ବହୁତ ଚମତ୍କାର ହୋଇଛି | ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେଠାରେ ଦୁଇଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ସନି ଦେଓଲଙ୍କ ଭଳି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ପ୍ରକୃତରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଦୁଇଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯେଉଁମାନେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସନ୍ନି ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମୋ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ‘ଘାୟଲ’ ଫିଲ୍ମକୁ ମନେ ରଖିଥିବେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ହିରୋଇନଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଥିଲେ। ତେବେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସନ୍ନିଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ଏଥିରେ କାଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସନ୍ନି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଘାୟଲ ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିରେ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ସନ୍ନିଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପରି ବଡ ତାରକାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, କେତେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେହି ଯୁଗରେ ଏପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିନାହାଁନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କର ଭୂମିକା ହିରୋଙ୍କ ଚରିତ୍ରଠାରୁ କମ୍ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

ଫିଲ୍ମ ‘ଘାୟଲ’ରେ ଏହିପରି ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସନ୍ନିଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆଲୋକିତ କରିଥିଲାବେଳେ ସନିଙ୍କ ଚରିତ୍ର ତୁଳନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଏତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନଥିଲା | ଶ୍ରୀଦେବୀ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ଉଭୟ (ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ସନ୍ନି) ‘ଚାଲବାଜ’, ‘ନିଗାହେନ୍’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲା | ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା 2002 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ସହିଦ’ରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments