ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ନିଜ ଫୋନ ଉପରେ ରଖିଲେ ଏମିତି ଫଟୋ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ରହିଗଲେ ସ୍ତବ୍ଦ, Zoom କରିକି ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଖାଇଯିବେ ଝଟକା

ବନ୍ଧୁମାନେ ସର୍ବଦା ବଲିଉଡର ଏକ ପୁରୁଣା ପରମ୍ପରା ରହିଛି| ପ୍ରତ୍ୟେକ ତାରକାଙ୍କ ଯିଏ କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ | ତେବେ ଆଜିର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କ ଅନେକ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ | ଏହି ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଜାଣିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ଫ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି |

ଏହିପରି ଦୁଇଟି ସୁନ୍ଦର ପିଲା ହେଉଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ ଏବଂ ଖୁସି କପୁର | ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଏହି ଦୁଇ ଝିଅ ସବୁବେଳେ ସମ୍ବାଦରେ ରହିଥା’ନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ଥାଏ। ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଧଡକ’ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଖୁସି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଖୁସୀଙ୍କୁ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାହାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ଅବସରରେ ଖୁସି ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଖୁସି ଏହି ପୋଷାକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ, ଗଣମାଧ୍ୟମ ତାଙ୍କ ଅନେକ ଫଟୋ ଉଠାଇଲା | ଅବଶ୍ୟ, ପରେ ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଏକ ବିଶେଷ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଜିନିଷ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା |

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିବେ ଯେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ଫୋନର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେଭର୍ ଅନ୍ ଅଛି | ଯେତେବେଳେ ଏହି ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେଭର୍ ଜୁମ୍ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଗଲା, ଏହା ଏପରି କିଛି ଦେଖାଇଲା ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ | ବାସ୍ତବରେ ଖୁସି ଏହି ସ୍କ୍ରିନ ସେଭରରେ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ପିଲାଦିନର ଫଟୋ ସେଟ୍ କରିଛନ୍ତି |

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିଙ୍କ ଫଟୋ ବହୁତ ପୁରୁଣା ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହା ଏକ ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଫଟୋ | ଯେଉଁଥିରେ ଖୁସି ମମି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ବସି ହସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଛବିରେ ଖୁସୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେମାନଙ୍କ ଆଖି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଦ୍ର ହେଲା | ଖୁସିଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ସେଟ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଟୋ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ କେତେ ମନେପକାଉଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments