ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ଝିଅ ଖୁସି କପୁର ନିଜ ଅଣ୍ଟାରେ କରିଲେ ଏମିତି ଟାଟୁ, ଜୀଏବି ଦେଖିଲା ହେଇଗଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ… Zoom କରିକି ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଜାଣି ଯିବେ କାହିଁକି…

ସ୍ୱର୍ଗତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ଖୁସି କପୁର ନିଜର ଫ୍ୟାଶନ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଲୁକ ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହାଁନ୍ତି | ନିକଟରେ ଖୁସୀ କପୁରଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚହଳ ଖେଳାଉଛି ।

ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସଂଗୀତ ସମାରୋହରେ ଉଠାଯାଇଛି | ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ଏକ ଟାଟୁ ଅଛି, ଟାଟୁ ଦେଖିବାକୁ ସରଳ ମନେହୁଏ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାର ଅର୍ଥ ବୁଝିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ନିର୍ମିତ ଟାଟୁ ଉପରେ କିଛି ବିଶେଷ ସଂଖ୍ୟା ଲେଖାଯାଇଛି, ଏହି ସଂଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ଟାଟୁ ମାଆ ଶ୍ରୀଦେବୀ, ପିତା ବୋନି ଏବଂ ଭଉଣୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ରଖୁଛି ଯେ ଖୁଶୀ କପୁରଙ୍କୁ ନିକଟରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବ ଉତ୍ସବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଟାଟୁର ଅର୍ଥ କ’ଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜଣାଇବା |

ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ତିଆରି ଏହି ଟାଟୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ଟାଟୁରେ ନଭେମ୍ବର 5 ରେ ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ‘ଭି’ ଲେଖାଥିବା ବେଳେ ଖୁସି କପୁରଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଜାନଭୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ମାର୍ଚ୍ଚ 6 ରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ‘VI’ ଲେଖାଯାଇଛି।

ଏହି ଟାଟୁରେ, ପୁନର୍ବାର XIII ତାଙ୍କ ମାତା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅଗଷ୍ଟ 13, ତା’ପରେ ଶେଷରେ XI ‘ଲେଖାଯାଇଛି, ଯାହାକି ତାଙ୍କ ପିତା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ, ନଭେମ୍ବର 11 | ଖୁସି ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଜନ୍ମଦିନ ରୋମାନ ଅକ୍ଷରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments