ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର 4 ମାସ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଏହି Video, ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ, କହିଲେ- ସତରେ ସେ ବୋହୁତ…

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂରଣ ହେବ। ତେବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଗଣ୍ଠି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇନାହିଁ। କାହିଁକି ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ବହୁତ ଉଦାସୀନ ଥିଲେ। ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ରାସ୍ତାରେ ବାଛି ଥିଲେ। ଆଜିକାଲି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ରୋଲର୍କୋଷ୍ଟର୍ ରାଇଡ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ସେ ଏହି ଯାତ୍ରାର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି |

ରୋଲରକୋଷ୍ଟର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହି ସାଥୀ ଅନ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କେହି ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଜଣେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହି ସାଥୀ ସର୍ବଦା ଲୋକମାନଙ୍କ ପରି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇ ଆଡଜଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ସେ ନିଜେ ଯାହା ଭାବୁଥିଲେ, ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ନ ଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ କିଛି ଲୋକ କାନ୍ଦିବାର ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଉଦାସୀନ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବିମାନରେ ବସିବାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି। କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ହିଁ କେବଳ ଜାଣିଥିଲେ କ’ଣ ସତ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ |


ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ ଭାବନ୍ତି, ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, 14 ଜୁନ୍ 2020 ରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ଘରେ ଫ୍ୟାନ୍ ରଶି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛି। ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସିବିଆଇ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ 14 ଜୁନ୍ ରେ କ’ଣ ହୋଇଛି ଜାଣିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments