ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ କେଶ: Riya ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ବଡ ଝଟକା, ଏବେ ଅକ୍ଟୋବର 22 ଯାଏଁ… ବଡ ଖବର

ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିଛି। ଏଥି ସହିତ, ଏହାର ସଂଯୋଗ ଡ୍ରଗ୍ ସେବନ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବାରୁ ସେବେଠାରୁ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏହି ମାମଲାରେ ଧରାପଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଜଟିଳ ହୋଇ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଜିକାଲି ଅସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଗତ ଏକ ମାସ ଧରି ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଯାଇଥିଲା, ତେଣୁ ଅକ୍ଟୋବର 6 ରେ ସେମାନଙ୍କର ନ୍ୟାୟିକ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ଶେଷ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟ ଉଭୟ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଗତ ବର୍ଷ ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋର୍ଟ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ହେପାଜତକୁ ଆଉ 14 ଦିନ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର 20 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ରିୟାଙ୍କୁ 8 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ 9 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା | ରିୟା ଏହି ମାମଲାରେ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ତାରକାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସେ ନେଇଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପରି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି।

ରିୟାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ରଖିବା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ, ସେଠାରେ ରହିବାର ସମୟ ପୁଣି ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ 22 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାର ଅବଧି 6 ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅବଧି 20 ଅକ୍ଟୋବରକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ବୁଧବାର ଅର୍ଥାତ୍ ଅକ୍ଟୋବର 7 ରେ, ଉଭୟ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ସହ-ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ପିଟିସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମଦ୍ୟପାନକାରୀ ଦାବିକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରିୟାଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଦୋଷୀଙ୍କର ଆଶା କୋର୍ଟର ଆଗାମୀ ବିଚାର ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ। ତେବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହୋଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ 29 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ 7 ଅକ୍ଟୋବରରେ ଏହାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କୋର୍ଟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଆସିପାରେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ରିୟା ଏବଂ ଶୋଭିକଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ନିମ୍ନ ଅଦାଲତ ଦୁଇଥର ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments