ପିଙ୍କ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ସୁଇମିଙ୍ଗ ପୁଲରେ ଏମିତି ପୋଜ ଦେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଦେଖିକି ସମସ୍ତଙ୍କଲ ଛାତିରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ… ଦେଖନ୍ତୁ

ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀ | ରଶ୍ମୀ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସିରିଏଲ ‘ଉତ୍ତରନ’ରେ ତାଙ୍କୁ ‘ତାପସ୍ୟା’ ଭୂମିକାରେ ଅବତାରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଚରିତ୍ର ପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ‘ତାପସ୍ୟା’ ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |


ରଶ୍ମୀଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରଶଂସକ ସଂଖ୍ୟା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷରେ ଅଛି | ବିଶେଷକରି ‘ବିଗ୍ ବସ୍ 13’ ରେ ଆସିବା ପରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ବିଗ୍ ବସ୍ ଯୋଗୁଁ ରଶ୍ମିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସଂଖ୍ୟା ଅନେକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ।


ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ରଶ୍ମୀ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ସେ ଆଜିକାଲିକା ଦିନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଚାଲିଛନ୍ତି | ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିବାବେଳେ, ରଶ୍ମୀ ପ୍ରାୟତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଘାତକ ଶୈଳୀକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |


ଆଜିକାଲି, ରଶ୍ମୀଙ୍କ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏହି ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ବିକିନି ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ହଟ ଲୁକ୍ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ରଶ୍ମି ସୁଇମିଂ ପୁଲରେ ଏକ ବିକିନି ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଶୀତ ଋତୁରେ ତାପମାତ୍ରା ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି |

ରଶ୍ମୀଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଫଟୋରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ବିକିନିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ବିକିନି ଉପରେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଜାଲି ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଯାହା ତାଙ୍କ ହୋଟନେସ ବଢ଼ାଉଛି | ଜଳ ତଳେ ଥିବା ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ରଶ୍ମୀ ଜଣେ ଜଳପରି ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି | ରଶ୍ମୀଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି |

ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ସିଦ୍ଧ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଚମତ୍କୃତ ହେଉଛି | ରଶ୍ମୀଙ୍କ ଏହି ନୂତନ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟର ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ବିକିନି ସହିତ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ କେଶକୁ ଖୋଲା ଛାଡି ତଏକ କୁଞ୍ଚିତ ଲୁକ୍ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଲୁକରେ ରଶ୍ମୀ ଘାତକ ଶୈଳୀରେ ଅନେକ ପୋଜ୍ ଦେଇଥିଲେ |


ରଶ୍ମୀଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରୁଛି | କେହି କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ‘ହଟ୍ ମର୍ମାଏଡ୍’ ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ନିଜ ଛବିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଇମୋଜି ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହାଏ ଗର୍ମୀ’ |

ଯଦିଓ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ | ବିଗ୍ ବସ୍ ପରେ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଆସିଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ନୂଆ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ରଶ୍ମିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, ସେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ନନ୍ଦିଶ ସାନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ନାମ ଟିଭି ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments