ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପିଦେଲେ Salman Khanଙ୍କ ତଂଟି, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ…

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଉଭୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ରହିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବି ଦୁଇଜଣ ଅଭିନେତା ଏକାଠି ପରଦାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି, ଏହି ଯୋଡି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଥାନ୍ତି | ଉଭୟ ଏକାଠି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ଏକ ଥା ଟାଇଗର | ଯାହାକି 8 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ 2012 ରେ ଆସିଥିଲା ​​|

ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଉଭୟ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ସେଟରେ ବହୁତ ମଜା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ମଜା କରିବାର ମନୋଭାବରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଅଭିନେତା ସଲମାନଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଥଟ୍ଟାରେ ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗଳା ଚିପୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି|

ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ଥା ଟାଇଗର’ ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସଲମାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ସଲମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି। ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଫିଲ୍ମର ହିଟ୍ ଗୀତ ‘ମାଶଲ୍ଲା’ ସୁଟିଂ ସମୟର।

ଏହି ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ ସମୟରେ ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ କ୍ଲୋଜଅପ୍ ସଟରେ ଚେହେରା ନିଆଯିବ, ତେବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କାହିଁକି ତାଙ୍କୁ ପଛକୁ ହଲାଉଛନ୍ତି? ଏହା ଉପରେ ଉଭୟ କଳାକାର ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଦୁଇ ହାତରେ ମଜାଦାର ମନୋଭାବରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗଳାକୁ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରି ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି, “ଏକ ଚମତ୍କାର ନୃତ୍ୟ | ଏହା ପଛରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମଜା ରହିଛି | ଏକ ଥା ଟାଇଗର। ”


ଏକ ଥା ଟାଇଗର ଏକ ବଡ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ 2017 ମସିହାରେ ଏହାର ସିକ୍ୱେଲ୍ ଆସିଥିଲା, ଯାହାର ନାମ ଟାଇଗର ଅଭି ଜିନ୍ଦା ହେ ଥିଲା | ସଲମାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଭାରତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଯୋଡିକୁ ପୁଣି ଥରେ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଟାଇଗର ସିରିଜର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments