ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢିବା ସମୟରେ ଏମିତି ଦେଖାଯାଉ ଥିଲେ Bollywoodର ଏହି ଅଭିନେତା ମାନେ, ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ…

ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଦୁନିଆର କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦୁନିଆର ଲୋକମାନେ ଭଗବାନ ବନେଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି| ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଫଟୋ ଦେଖି ଆପଣ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଦିନରେ କିପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା-

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଇ ପାରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ପିଲାଦିନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ସଲମାନ ଖାନ-

ବଲିଉଡର ଭାଇ ଜାନ ମାନେ ଦବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି ପିଲାଦିନର ଚିତ୍ର ଦେଖି କେହି ସଲମାନ ଖାନ ବୋଲି କହିପାରିବେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ସେ ହିଁ ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ|

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଜଣେ ଜେନଟଲ ମ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପକୃତିରେ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି| ଏହି ଫଟୋରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଚିହ୍ନି ପାରିବ ବହୁତ କଷ୍ଟ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ-

ଫିଲ୍ମ ବୋମକେଶ ବକ୍ସି ଏବଂ ସୋନ ଚିରାୟାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପ ବଦଳାଇଥିଲେ। ଆଜି ବି ସୁଶାନ୍ତ ଆମ ସହିତ ନଥାଇ ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅମର ରହିବେ|

ରଣଭୀର ସିଙ୍ଗ-

ରଣଭୀର ସିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଏକ ବିଶେଷ ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଦିନରେ ରଣଭୀର ସିଂ ଏହିପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା-

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଜଣେ ବିଦେଶୀ ତାରକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାରେ ରହୁଛନ୍ତି| ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ବିଦେଶୀ ବୋହୂ ପାଲଟିଛି | ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର |

ପରିନୀତି ଚୋପ୍ରା-

ପରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଏକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋରେ ସେତେବେଳେର ଯେତେବେଳେ ପରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଅଂଶ ଥିଲେ |

ଶାହାରୁଖ ଖାନ-

ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଓରଫ ବାଦଶାହ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଶାହାରୁଖ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments