ସୁନ୍ଦରତାରେ କରିନା କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ବି ପଛରେ ପକାଇ ଦେବେ ଏହି ଅଭିନତ୍ରୀ, ତଥାପି ମିଳୁନି କାମ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହେଇଯିବେ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା

ବଲିଉଡରେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିବର୍ଷ କେତେ କଳାକାର ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଯାଆନ୍ତି ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ କେହି ଜଣେ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରନ୍ତି, ହୁଏତ ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍ ହୁଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଷ୍ଟାର୍ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଆରମ୍ଭ କେହି କେହି ଫ୍ଲପ୍ ହୁଅନ୍ତି | ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ତାରକାମାନେ ନିଜ ଝିଅ ପୁଅକୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ | ଆଜି ଆମେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କ ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି |

ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ 2015 ରେ ଫିଲ୍ମ “ହିରୋ” ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି ଫିଲ୍ମଟି ଏକ ଖରାପ ଫ୍ଲପ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୁରଜ ପାଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପରେ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବିରତି ନେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମ 2017 ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଆସିଥିଲା। ଫିଲ୍ମଟି ହେଉଛି “ମୁବାରକ” ଏହା ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନବତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ଆଥିଆ ବଲିଉଡରେ କାମ କରୁନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି, ହେଡଲାଇନରେ ସେ ବେଳେବେଳେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ, ବେଳେବେଳେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ନିକଟରେ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କିଛି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା| ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ସେହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ସେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଖୋଲା କେଶ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କର 28 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ 5 ନଭେମ୍ବର 1992 ରେ ମୁମ୍ବାଇ ସହରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ସହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜକୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ପିଲାଦିନରୁ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଝିଅ ଭାବରେ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ କିପରି ବଲିଉଡରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବେ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments