ସୁନ୍ଦରତାରେ କୌଣସି ହିରୋଇନଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହଁନ୍ତି ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବୋହୁ, ତାଙ୍କର ଏହି ସବୁ ଫୋଟୋ ଦେଖିକି ଆପଣ ବି ହେଇଯିବେ ଦିୱାନା

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟବସାୟୀ। ତାଙ୍କର ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ପରିବାର | ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ସର୍ବଦା ଆଲୋଚନାରେ ରୁହନ୍ତି, ସେହିଭଳି ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ବାରମ୍ବାର ଆଲୋଚନା କରାଯାଇ ଥାଏ |

କେବଳ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ନୁହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ବୋହୂ ଶ୍ଲୋକା ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। 2018 ଏବଂ 2019 ବର୍ଷରେ ଏହି ପରିବାରରେ ଦୁଇଟି ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଦୁଇଟି ବିବାହ ସେମାନଙ୍କର ମହାନ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଥିଲା | ଇଶା କିମ୍ବା ଆକାଶ, ଚେହେରା ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକା ରାଧିକାଙ୍କ ଚେହେରା ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଥିଲା |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରାଧିକା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାଧିକା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ହେତୁ ରାଧିକାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି | ଯେପରି ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ବହୁମୂଲ୍ୟ ଅଳଙ୍କାରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ହବି | ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଚମତ୍କାର ଅଳଙ୍କାରର କଲେକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି |

ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀକୁ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ସହିତ ସମାନ ରଖିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଉଭୟ ବିବାହରେ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଯାହା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଥିଲା | ଅନେକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ସମାନ ପ୍ରକାରର ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |


ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଯେତିକି, ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାତ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଏକ ବଡ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ରାଧିକାଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା।


କେବଳ ତାଙ୍କର ଅଳଙ୍କାର ନୁହେଁ, ପୋଷାକର ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲା| ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହରେ ଡିଜାଇନର୍ ସବ୍ୟାସାଚିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା କମଳା ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେ ଏହା ସହିତ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ପୋଲ୍କା ବିନ୍ଦୁ ଚୋଲି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ହୀରା ହାର ଏବଂ ମେଳକ କାନଫୁଲ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରୁଥିଲା |

ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି | ତଥାପି, ରାଧିକା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖାଯାଏ | ସେ କୌଣସି ଇଭେଣ୍ଟ, ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ଛୁଟିଦିନ ହେଉ, ରାଧିକା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ସର୍ବଦା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସରକାରୀ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ।

ଯେତେବେଳେ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରାଧିକା ଅନନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା | ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏହି ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରୁଥିଲେ। ସେ ଥଟ୍ଟା କରି ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଅନନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ରାଧିକାଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ଯେ ରାଧିକା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୂ ହୋଇଯିବେ।


ରାଧିକା ମଧ୍ୟ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି | ରାଧିକାଙ୍କ ପରିବାର ମୂଳତ ଗୁଜୁରାଟର କୁଚରୁ ଆସିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି। ରାଧିକା ନ୍ୟୁୟର୍କ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ରାଜନୀତି ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅର୍ଥନୀତିରେ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି।

ସେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଅଛି | ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପରି ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ରାଧିକା ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments