ସୁନ୍ଦରୀ କନିଆଁକୁ ଦେଖି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲା ନାହିଁ ବର, ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହିଁ କରିଦେଲା ଏମିତି କାମ… ପୁରା ଗାଁ କରୁଛି ଛି ଛି

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଆଜିର ସମୟରେ ବିବାହ କିମ୍ବା ପାର୍ଟୀରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଯାହା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେଲଫି ନେବା ଦୁଇଟି ପରିବାର ର ବନ୍ଧନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି | ଏହି ଘଟଣା ଗୁଜୁରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ଏଠାରେ ବିବାହ ସମୟରେ, ବରକୁ ନିଜ ଭାବି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସେଲ୍ଫି ନେବା ଭାରି ପଡିଥିଲା | ନିଜର ସୁନ୍ଦରୀ କନ୍ୟାକୁ ଦେଖି ସେଲଫି ନେବାକୁ ବର ଜିଦ୍ ଖୋର ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଝିଅ ପକ୍ଷ ଏହା ସହମତ ନଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ବର ଝିଅର ବାପାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ମା ବହୁତ ଗରମ ହୋଇଗଲା | ଏଠାରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ଫେରାଇ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ମାମଲା ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଅହମ୍ମଦାବାଦର ଆମ୍ରାଇୱାଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ହବିବ ସେଠଙ୍କ ଚାଲି ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବି.କମ୍ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି | ବସ୍ତ୍ରାଲର ବାସିନ୍ଦା ସଞ୍ଜୟ ଚୌହାନ (24) ନାମକ ଏକ ପୁଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଠିକ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ଦିନ ବର ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଆସି ମୋବାଇଲରୁ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ସେଲଫି ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ମନା କରିବା ପରେ ସେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କନ୍ୟାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments