200 ବର୍ଷ ପରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏପରି ଯୋଗ, ସୁର୍ଯ୍ୟଦେବ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଢ଼ାଲିବେ ନିଜ କୃପ, ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାଙ୍ଗିବ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା କୁହାଯାଉଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରେ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସମକକ୍ଷ ଭାବରେ ଏହି ଦିନ ନବରାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଗ୍ରହ ଯିଏ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ଏହି ମୁହୂର୍ତରେ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ | ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରୁ ନଭେମ୍ବର 16 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁଳା ରାଶିରେ ରହିବେ | ତେଣୁ, ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା କେତେକ ରାଶିଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଯେତେବେଳେ କି କେତେକ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ…

ମେଷ ରାଶି

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ | ବାକ୍ୟ ସହିତ, ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ଯଦି ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ଯିବ, ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ| ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା କିମ୍ବା ଯେଉଁମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସହିତ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ସହିତ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ| ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଗାମୀ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଝଗଡା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୌଣସି ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିଆସୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଯାତ୍ରା ଆଶା କରାଯାଏ | ଦୂର ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ପଠାଇ ପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ ରାଶି

କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ବଡ ଏବଂ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସାଥୀ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଛୋଟ କଥା ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତଥାପି ଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଘର ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବ| ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ନିୟୋଜିତ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସଞ୍ଚୟ ପାଣ୍ଠି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ଆଡକୁ ଯିବେ। ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନରେ ରହିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବା ସହିତ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବେ|

ତୁଳା ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟ ତୁଳା ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଧାର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଘରେ ଚାଲିଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଆଣିବ | ଯଦି ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ନେହ ମଧ୍ୟ ପାଇବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ପିତା କିମ୍ବା ପିତାଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଏହା ସହିତ ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ ପଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

ମକର ରାଶି

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବେ| ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି|

କୁମ୍ଭ ରାଶି

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ | ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ବାହାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଘର କିମ୍ବା ଜମି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ତୁଳାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯିବା ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ | ଏହି ଗମନାଗମନ ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସୂଚାଉଛି, ତେଣୁ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ହେବା ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments