Sushant Singଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପକୁ ନେଇ ବଡ ଖୁଲାସା କରିଲେ ସାରା, କହିଲେ – ସୁଶାନ୍ତ ଭଲ ନଥିଲେ ସେ ସବୁବେଳେ ଖାଲି ସେକ……

ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଆସିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣ ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ ଏବଂ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରାୟ 5 ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା। ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଗଭୀର ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି। ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏନସିବି ନିକଟରେ ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା।

କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା। ସାରା ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2018 ମସିହାରେ କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏନସିବିଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ସାରା ମଧ୍ୟ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ସାମିଲ ଥିଲେ

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମର ଟିମ୍ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଛୁଟିରେ ଯିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାବେଳେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଯାହା ଘଟିଛି ତାହା ତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାର କାରଣ ନୁହଁ। ତାଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର କାରଣ ବିଷୟରେ ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏନସିବିକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଶା ସେବନ ତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର କାରଣ ନୁହେଁ।

ଚାପ ଯୋଗୁଁ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇନାହିଁ

ସାରା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଚାପ ନାହିଁ। ସାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ସେତେବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ସେ ଏପରି ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସପକ୍ଷରେ ନଥିଲେ। ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନଥିଲେ

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଉ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଜିନିଷ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି| ସାରା ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ଆଉ ଏକ କାରଣ କହିଥିଲେ, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବାସ୍ତବରେ, ସାରା ଏନସିବି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ଏକ ବଡ କାରଣ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସାରାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଓଭର ପଯେସିଭ ଥିଲେ, ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ| ସାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ମାତା / ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବାକୁ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ। ସାରା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଥିବାରୁ ଏହା କରିବା ତାଙ୍କ ପକ୍ଷେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।

ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ସାରା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ସିଗାରେଟ ଟାଣୁଥିଲେ। ତେବେ ସାରା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ହସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ସମାନ ଭିଡିଓ NCB ସହିତ ପ୍ରମାଣ ଭାବରେ ଉପଲବ୍ଧ | ତେବେ ଭିଡିଓକୁ ଆଧାର କରି ଦୁହେଁ କ’ଣ ଖାଉଛନ୍ତି ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର। ଏଥି ସହିତ ସାରା ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏନସିବି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭ୍ୟାନିଟି ଭ୍ୟାନରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments