ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ଆକ୍ସନ ଉପରେ ଆସିଲା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ, କହିଲେ- ଯଦି ସେ ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେ …

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି। ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଦାବି କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଦାବି ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ଯାଇଛି | ଆଜିକାଲି, ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଙ୍ଗେଲ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା କେବଳ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସରେ ସୀମିତ ରହିଛି। ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହି ମାମଲା ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ହେଉ କିମ୍ବା ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ହୁଅନ୍ତୁ |

ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ଲୋକମାନେ ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଆମେ ପାଇବୁ | କିନ୍ତୁ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ବଡ଼ ବିଭାଗ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ତାମସା ହୋଇଯାଇଛି| ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ଜୀବିତ ଥାନ୍ତେ, ତେବେ ସେ ଏହି ସର୍କସ ଦେଖିବା ପରେ ହସିଥାନ୍ତେ

ଏକ ମିଡିଆ ହାଉସ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଜି ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତେ ତେବେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ସର୍କସ ଚାଲୁଥିବାର ଦେଖି ସେ ହସିଥାନ୍ତେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଣ ହେବ। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କେବେ ଭେଟି ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ତରଫରୁ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ସମ୍ବାଦ ଏବଂ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସେ ଏହା କରୁଛନ୍ତି |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ୱାର୍କଆଉଟ କରୁଥିଲେ ସୋନୁ

ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଅନେକ ଥର ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ୱାର୍କଆଉଟ କରୁଥିଲେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ କିଛି ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ଜୀବିତ ଥାଆନ୍ତେ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର ହେବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ହସିଥାନ୍ତେ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦେଖ, ସେମାନେ ଘରେ ଶାନ୍ତିରେ ବସିଛନ୍ତି |

କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ

ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ। ତା’ପରେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇବେ | ଏହି ଲୋକମାନେ ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ମତକୁ ସେଠାରେ ଲେପନ କରିବେ | ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲିଥିବା ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସେ ଆଦ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କ’ଣ? ଲୋକମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଲାଭ ପାଇଁ ଏହି ମାମଲା ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି?

Share Your Views In Comments Below

comments