ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟ, ଶୋକରେ ବୁଡ଼ିଲା ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଜଗତ

ବିହାର ମୁଜଫରପୁରର ସିକନ୍ଦର ଏବଂ ନାଲା ରୋଡରେ ରହୁଥିବା ଅକ୍ଷତ ଉତ୍କର୍ଷ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଚାକିରୀ ସହ LLB କରୁ ଥିଲେ | ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସେ ମୁମ୍ବାଇର ସୁରେଶ ନାଗର ଆନ୍ଧେରି ୱେଷ୍ଟ ଆର୍ଟିରେ ରହୁଥିଲେ। ସେହି ବିଲଡିଂରେ ସ୍ନେହା ଚୌହାନ ମଧ୍ୟ ରହୁଥିଲେ | ଦୁହେଁ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ୍ କଳାକାର ଥିଲେ |

ମୃତକଙ୍କ ମାମୁଁ ରଣଜିତ୍ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରହିବାର ଅକ୍ଷତ ପିତାଙ୍କ ସହ ରାତି 9 ଟାରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇଥିଲେ। ଏହା ସହିତ ଅକ୍ଷତଙ୍କ ମା ଏବଂ ମାମୁ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସହଯୋଗ କରୁନଥିବା କହିଛନ୍ତି। ‘ଅକ୍ଷତ ମୂଳତଃ ମୁଜାଫରପୁରର ଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଅକ୍ଷତଙ୍କ ଦାଦା ବିକାଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଫୋନରେ ଅକ୍ଷତଙ୍କ ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ ସୂଚନା ପାଇ ପାରି ନଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଭିନ୍ନ ଜିନିଷଗୁଡିକ କୁହାଯାଉଥିଲା | ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି, ପରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ମରିଯାଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା ସ୍ନେହା ଚୌହାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ସହ-ତାରକା ଥିଲେ ଏବଂ ଏକାଠି ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ସ୍ନେହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘଟଣା ସମୟରେ ସେ ମୋବାଇଲରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments