ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭୁଲିକି ନିଜ ନୁଆ ପ୍ରେମିକ ସହ ଏମିତି କାମ କରିଲେ Ankita Lokhande,ଲୋକମାନେ କହିଲେ ବାଃ ବାଃ ଏତେ ଶୀଘ୍ର…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ପରେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ ଅଭିଯାନରେ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେଇଥିଲେ। ଅଙ୍କିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନିରନ୍ତର ସ୍ୱର ଉଠାଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବିକି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେଇଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ଅଙ୍କିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ଅଂଶୀଦାର କରିଥା’ନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ଦୀପାବଳି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଦଶହରା ଫଟୋ ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି |

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଅଙ୍କିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦୁଃଖରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଃଖ ନଥିଲା। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ପ୍ରବାହିତ ଗଙ୍ଗାରେ ହାତ ଧୋଇବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତା କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଶୋକ କରିବେ, ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ନାହିଁ କି?

ଭାଇରାଲ ହେଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ


ସେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବତା ହେଉଛି ଅଙ୍କିତା ପ୍ରେମିକ ବିକି ଜୈନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଆଗକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଏକ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧନାର ଏକ ନମୁନା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏବଂ ବିକିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ‘ବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟାଙ୍ଗ’ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅଙ୍କିତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବିକି ଏବଂ ଅଙ୍କି”। ଭିଡିଓରେ ଅଙ୍କିତା ଏକ ଧଳା ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଉଥିବାବେଳେ ବିକି ମଧ୍ୟ ଧଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି।

ଅଙ୍କିତା ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ


ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ବିକି-ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି।

ଅଙ୍କିତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, “ଅଙ୍କିତା ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି” | ତା’ପରେ ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଜଷ୍ଟିସ୍… .ହାହା, କି ପରିହାସ” | ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ କେବଳ ସୁଶାନ୍ତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments