ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ପୁଣି ପରିବାର ଉପରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼, ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭାଇ ନୀରଜଙ୍କର ! He Prabhu

ଆଜିକାଲି ବିହାରରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ପରିବେଶ ରହିଛି। ସମସ୍ତ ଦଳ ନିଜ ନିଜ ନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଜଣେ ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ହୃଦଘାତ ହୋଇଛି। ଏହି ବିଧାୟକଙ୍କ ନାମ ନୀରଜ ସିଂ ବାବଲୁ ଯିଏ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭାଇ ନୀରଜ ସିଂ ଙ୍କ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା

ସୁପୋୖଲ ଜିଲ୍ଲାର ଉମ୍ବୁପୁରରୁ ନୀରଜ ସିଂ ଜଣେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ। ସେ ଏଥର ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଶୀଘ୍ର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାଙ୍କୁ ପାଟନାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ନୀରଜ ସିଂଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଧୁରୁଛି।

ଲଗାତାର ଚାରିଥର ରହିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ

ଗତ ଚାରିଥର ପାଇଁ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିଧାୟକ ହେଉଛନ୍ତି। ସେ 2005 ରେ ଉମ୍ବୁରପୁରର ପ୍ରଥମ ବିଧାୟକ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଲଗାତାର ଚାରିଥର ବିଧାୟକ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିଥିଲେ। ଏଥର ମଧ୍ୟ ସେ ଟିକେଟ ନେଇ ବିଜେପିରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଗତ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଆରଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜାହୋର ଆଲାମଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏହା ଏକ କଣ୍ଟା ବାଡ଼ ଥିଲା | ଆରଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ 64 ହଜାର 405 ଭୋଟ୍ ପାଇଥିବାବେଳେ ନୀରଜ ସିଂ ବାବଲୁ 75 ହଜାର 697 ଭୋଟ୍ ପାଇଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ

ନୀରଜ ସିଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛନ୍ତି। ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ସେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ବିହାର ସିଏମ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଭେଟି ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୀରଜ ସିଂ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ହୃଦଘାତ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦଳ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଅଫିସ୍ ବିଧାୟକ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ: – ଗତକାଲି ଆମ୍ବ୍ରେଲା ବିଧାନସଭାର ମାଧୋପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଜନସମ୍ପର୍କ କରୁଥିବା ବେଳେ ମାନ୍ୟବର ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ନୀରଜ କୁମାର ସିଂ ବାବଲୁ ଜୀ ଙ୍କ ଛାତିରେ ହଠାତ୍ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା। ଯଦି ଏହା ଘଟିଥାନ୍ତା ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତର ପାଟନାକୁ ରେଫର୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାନ୍ୟବର ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଜୀଭ ହାର୍ଟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳର ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ସେ ପୁଣି ଥରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଛତ୍ରପୁରରୁ ବିଧାୟକ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments