ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଭିଣୋଇ ପ୍ରକାଶ କରିଲେ ନିଜର ଚିନ୍ତା, କହିଲେ- ଆମେ ନ୍ୟାୟ ପାଇବୁ ବୋଲି ଆଶା କରିଛୁ କିନ୍ତୁ ଏଠି ତ…

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର 4 ମାସ ବିତିଗଲାଣି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାହାଣୀ ସମାଧାନ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଲଗାତାର ଜଟିଳ ହେଉଛି | ଦେଶର 3 ପ୍ରମୁଖ ଏଜେନ୍ସି ସିବିଆଇ, ଇଡି ଏବଂ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି|ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ସମେତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ 4 ମାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧୀମାନେ କେବେ ଧରାଯିବେ କି? ଯେବେଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିଛି, ଏହି ସମଗ୍ର ମାମଲାର ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ଦିଗ ବଦଳି ଯାଇଛି | ତେଣୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିଣୋଇ ବିଶାଲ କିର୍ତ୍ତୀ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା…

ବିଶାଲ କୀର୍ତ୍ତୀ ପଚାରିଲେ, ସୁଶାନ୍ତ ନ୍ୟାୟ ପାଇବେ କି?

ପ୍ରକୃତରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିଣୋଇ ବିଶାଲ କୀର୍ତ୍ତୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାକୁ ନେଇ ଉଦ୍ବେଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ନ୍ୟାୟ ପାଇବେ କି? ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ, କଣ ଆମେ ଫିନିସ ଲାଇନ୍ ନିକଟରେ ଅଛୁ? ସୁଶାନ୍ତ ନ୍ୟାୟ ପାଇବେ କି? ଆମେ ତାଙ୍କର ନିରୀହ ଚେହେରାକୁ ମନେ ରଖିଛୁ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ମଧ୍ୟ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି |



ଏହି ଫଟୋ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିବାହ ସମୟର, ଯେଉଁଥିରେ ବିଶାଲ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଏହି ପୋଷ୍ଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କହୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ଏବେ ଜଟିଳ ଅଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ସତ୍ୟର ଅତି ନିକଟତର ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସିବିଆଇ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଆଶାବାଦୀ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ କରିଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି

AIIMS ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କୌଣସି ବିଷ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ତେଣୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ରିୟାଙ୍କ ଉପରେ କରିଥିବା, ବିଷ ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, AIIMS ର ଡାକ୍ତରୀ ଦଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶରୀରର ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ କରୁଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଲୁଚି ରହିଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments