He Prabhu ! ସ୍ୱାମୀ କୁକୁଡ଼ା ମାନଙ୍କ ସହ ବନାଉଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ, ସ୍ତ୍ରୀ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ ଭିଡ଼ିଓ, ତା’ପରେ ଦିନେ…

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାମନାର ବାସ୍ନା ପାଇଁ କେତେ ତଳକୁ ଖସି ପାରେ ତାହା ବ୍ରିଟେନରୁ ଆସିଥିବା ଏକ ମାମଲାରୁ ଆପଣ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ | ଏଠାରେ 37 ବର୍ଷିୟ ରେହାନ ବାଗ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କୁକୁଡ଼ା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତିନି ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଯେତେବେଳେ ସେ କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହଲିମା ବାଗ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ।

କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି

ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କଲାବେଳେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଳା କାରନାମାର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଶିଶୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଜଡିତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲାପଟପ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ | କିଛି ଭିଡିଓରେ ସେ ଉଭୟ କୁକୁଡ଼ା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ 3 ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ ରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି

ଯେତେବେଳେ ବ୍ରିଟେନର ବ୍ରାଡଫୋର୍ଡ କ୍ରାଉନ୍ କୋର୍ଟରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ପ୍ରମାଣ ଉପରେ ତିନି ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ମିଳିଥିଲା। ଅଦାଲତ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଘୃଣ୍ୟ ଏବଂ ବିକୃତ ବୋଲି କହିଥିଲେ। କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଠିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବେ। କୋର୍ଟ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲକୁ ପଠାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିରକ୍ଷାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ ହିଂସା କରୁଥିଲେ। ସେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବଳପୂର୍ବକ କରିଥା’ନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଛନ୍ତି।

ଯୌନ ଶୋଷଣ ଯୋଗୁଁ କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା

ରେହାନ ବିର୍କେଟର ଗ୍ରେଟ୍ ହର୍ଟନ୍ ବ୍ରାଡଫୋର୍ଡ ପଶ୍ଚିମ ୟର୍କଶାୟରରେ ରୁହନ୍ତି | ଏଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫାର୍ମହାଉସ୍ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ | ସୂଚନାନୁସାରେ, କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ଶୋଷଣ ହେତୁ ଅନେକ କୁକୁଡ଼ାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଚଢ଼ାଉରେ କୁକୁଡ଼ାମାନଙ୍କର ଯୌନ ଶୋଷଣର ଭିଡିଓ ତଥା ଶିଶୁମାନଙ୍କର ଯୌନ ଶୋଷଣର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପାଇଛି।

ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ଘଟଣା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ଅଟେ | ଏହି ପ୍ରକାରର ମାନସିକତା ଥିବା ଲୋକମାନେ ସମାଜ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ବିପଦ | ଏହି ଖବର ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମସ୍ତେ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ଉପରେ ତୁମର ମତାମତ କ’ଣ, ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments