ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗୋଡ ମୋଡିବା ସମୟରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୁଚିକି କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ… ଦେଖିବା ଲୋକ ନିଜକୁ ସମ୍ଭଳି Parile ନାହିଁ, ଡିଲିଟ ହେବା ପୁର୍ବରୁ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ଯେବେଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆସିଛି, ସେହି ଦିନଠାରୁ, ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଏହିପରି ଜିନିଷ ହୋଇଛି ଯାହାକୁ କେହି ଭାବି ପାରିବେ ନାହିଁ | ସମୟ ବଦଳିବା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମଧ୍ୟ ବଦଳୁଛି, ପ୍ରତିଦିନ ଏଠାରେ କିଛି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚକିତକର |

ବେଳେବେଳେ କିଛି ଅଜବ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ଏବଂ ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ରୋଜାନା ଏଠାରେ କିଛି ଫଟୋ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି ଯେପରି ଏହା ମଧ୍ୟ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଗଲା | ଏହିପରି ଅନେକ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି, ଯାହା ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି|

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଖବର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସେବା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି,ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ଘଟଣା କଣ ଏବଂ କଣ ହୋଇଛି |

ଯେମିତିକି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ପତ୍ନୀଙ୍କର କାମ ହେଉଛି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସେବା କରିବା, ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା, ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବା, ଏହି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପତ୍ନୀମାନେ କରନ୍ତି, ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ କାମରୁ ଆସିବା ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଖବର ନେବା ଇତ୍ୟାଦି | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସେବା କରିବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏକ କାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି!

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଦବାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଦବାଇବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପକେଟରୁ ହାତ ସଫା କରୁଛନ୍ତି, ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଛି। ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ହସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିମ୍ନରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଉଛୁ, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ହସିବା ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ:

Share Your Views In Comments Below

comments