ସ୍ଵର୍ଣ ପଦକ ଜିତି ଥିବା ଖେଳାଳି କହିଲେ- ମୁଁ କହି ଚାଲିଥିଲି ସାର ମତେ ଶୋଇବାକୁ ଦିଅ କାଲି ଫାଇନାଲ ଅଛି, କୁନ୍ତୁ ସେ ଶୁଣିଲେନି ଆଉ ମୋ…

ପୁନେ ରେ 19-20 ଅକ୍ଟୋବର ରେ ଆୟୋଜିତ ନ୍ୟାସନାଲ ଓପନ ଟିକନ୍ଦ ସ୍ପଂଘର ରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ପହଂଚିଥିଲେ ମୁରନ ଙ୍କ ର 15 ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ର କୋଚ ଥିଲେ ମନୋଜ ଶ୍ରୀହରେ | ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର ର ଆରୋପ ଲାଗିଛି | ସେ ଏକ ହୋଟେଲ ରେ ତିନି ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଏକ ରୁମ ରେ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜେ ବି ସେହି ରୁମ ରେ ରହିଲେ |

ଏବଂ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ନିଜ ସହ ଏକାଠି ଖଟ ରେ ଶୋଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏବଂ ରାତି ରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ମନୋଜ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଦେଇଛି | କିନ୍ତୁ ମନୋଜ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ନିର୍ଦୋଷ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କ କେହି ନିର୍ଦୋଷ ରେ ଫସାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି I ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନ୍ୟାସନାଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ଟିକନ୍ଦ ଟ୍ରେନିଂ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ରେ 22 ଅକ୍ଟୋବର ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଏକ ସମାରୋହ ଥିଲା | ତେବେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ର ମା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ତୁମ ର ପୁରସ୍କାର ପାଇବାର ଥିଲା ତୁମେ ଗଲାନାହିଁ | ଏହି ସମୟ ରେ ଛାତ୍ରୀ କାନ୍ଦିପକାଇଥିଲେ | ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅଘଟଣ ବିଷୟ ରେ କହିଥିଲେ |

ପୀଡିତ ଛାତ୍ରୀ FIR ରେ କହିଛନ୍ତି 17 ଅକ୍ଟୋବର ରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଖେଳାଳି ମନୋଜ ସାର ଙ୍କ ସହ ପୁନେ ଯାଇଥିଲେ ସେଠାରେ ସମସ୍ତେ ହୋଟେଲ ରେ ଏକ ରୁମ ରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ 19 ଅକ୍ଟୋବର ରାତି ରେ ଏହା କହିଥିଲେ କି ତୁମେ ତିନି ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ମୋ ସହ ଆସ ଶୋଇବ ଏବଂ ପୁଅ ମାନେ ତଳେ ଶୋଇବେ | କିନ୍ତୁ ରାତି ରେ ଅଚାଙ୍କ ମୋ ସହ ସାର ଅଶ୍ଳୀଳ ହରକତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଖୁବ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ସାର ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ସାର ଶୁଣି ନ ଥିଲେ ସାରା ରାତି ମୋ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ସେ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ରେ ସେ ସ୍ଵର୍ଣ ବିଜେତା ହେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments