ଯେତେବେଳେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ କରିବା ସମୟରେ ବେକାବୁ ହେଇଗଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ତାପରେ ହିରୋଇନ ବି କହିଲେ ଅକ୍ଷୟ ତ ନିଜକୁ…

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର | ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଆକ୍ସନ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମ “ସୌଗନ୍ଦ” ରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ “ଆଜ” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ନିର୍ଦେଶକ ଭୂମିକାରେ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ମାନ୍ୟତା ମିଳି ନଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ, ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡିକ ଅଧିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଖିଲାଡି ସିରିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଖିଲାଡୀ କରିଥିଲା ​​| ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରତିବର୍ଷ 3 ରୁ 4 ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ କରନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଖବରରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏକାଠି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। 2003 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଏତରାଜ” କୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମନେ ରଖିଥିବେ |ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଯୋଡି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଦୁହେଁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କପଲ ଭାବେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏତରାଜରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କର କିଛି ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା, ଯାହାର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିନଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ଆଚରଣ ଦେଖି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିଥିଲା, ଯାହା ବିଷୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ନିକଟରେ ଖବର ପହଞ୍ଚିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନେକ ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା, କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ମାରିବା କରିବା ପାଇଁ ସେଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କୁ ସେଟରେ ପାଇଲେ ନାହିଁ। ପରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କ୍ରୋଧକୁ କାଢି ଦେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ କାମ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ଚିତ୍ର ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟଭନ୍ସି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରେ। କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସାମାଜ ସେବା ଉପରେ ରହିଥିଲା। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପିଏମ କେୟାର ଫଣ୍ଡରେ 25 କୋଟି ଟଙ୍କା ସହାୟତା କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଚରିତ୍ରକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments