ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ନାଁ ଅର୍ଜନ କରିବା ପରେ ଏହି 9 ଜଣ ସେଲିବ୍ରେଟୀଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା BOLLYWOODରେ ଅଫର, କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ମନା କରିଦେଲେ, କହିଲେ ବୋଲିଉଡ଼ରେ ଖାଲି…

ଆଜି ବଲିଉଡ ସହିତ ସିରିଏଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଏବଂ ବିକାଶମୁଖୀ ଶିଳ୍ପ ଅଟେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସିରିଏଲ ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପରି ଲୋକପ୍ରିୟ | ତେଣୁ ଆଜି ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ତାରକାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସିରିଏଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି |

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ

ଟିଭିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ, ଯିଏ କି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଟିଭିରେ ଅନେକ ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ।

ଶାହିର ଶେଖ

ଶାହିର ଶେଖଙ୍କ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆଜି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ ବଡ ଟିଭି ସିରିଏଲ ଅଛି | ଏବଂ ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ହେଉଛି ବଲିଉଡ ଯାଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରି ବା ବଦଳରେ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଏକ ଭଲ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରିବେ |

ଅଦା ଖାନ୍

ଟିଭିରେ କାଲି ନାଗିନ୍ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଦା ଖାନ୍ ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ | ନାଗିନ୍ ସିରିଏଲର ସୁପର ହିଟ୍ ଫଳାଫଳ ପରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଫର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ଯାତ୍ରା ଜାରି ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ବି ସେ ଜଣେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି |

ମୋହିତ ରାଇନା

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମନେ ଅଛି, ମୋହିତ ରାଇନା ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତା ଯିଏ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଶୋ ’ଦେବ କେ ଦେବ ମହାଦେବ’ରେ ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଭୂମିକାରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ଗତ ବର୍ଷ ସେ ବହୁ ଚାହିଦା ଅନୁଯାୟୀ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଉରିରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ।

ଦ୍ରଷ୍ଟୀ ଧାମି

ନିଜର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନୟ ସହିତ ଟିଭି ଜଗତକୁ ଶାସନ କରିଥିବା ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୃଷ୍ଟି ଧାମି ଏକରୁ ଅଧିକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଅଫରକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେବଳ ମାଧୁବାଲା ସିରିଏଲ ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ କାରଣ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଇଥିଲା |

ଜୟ ସୋନି

ଶଶୁରାଲ ଗେଣ୍ଡା ଫୁଲ୍ ଏବଂ ସଂସ୍କାର ଭଳି ସିରିଏଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସିରିଏଲ୍ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଜୟ ସୋନି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଏବଂ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡରୁ ଅନେକ ଅଫର୍ ପାଇଥିଲେ | ତେବେ ସେ ବଲିଉଡରେ ‘ଦିଲ୍ ମାଙ୍ଗେ ମୋର୍’ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ।

କପିଲ ଶର୍ମା

ଆଜି, ଯଦି ଆମେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଯଦି ପ୍ରଥମ ନାମ ଆସେ, କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ | ସେ ବଲିଉଡରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ‘କିସ୍ କିସ୍ କୋ ପ୍ୟାର୍ କରନ୍’ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ‘କପିଲ୍ ଶର୍ମା ସୋ’ ହେତୁ ବଲିଉଡର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

କରଣ ଟ୍ୟାକର୍

ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସର ବହୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ ‘ଏକ ହାଜାରୋ ମେନ୍ ମେରୀ ବାହାନା ହେ’ ରୁ କରଣ ସର୍ବାଧିକ ଖ୍ୟାତି ଲାଭ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିରେନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଯୋଗୁଁ ସେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅଫର୍ ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ସେହି ଅଫର୍ ଗୁଡିକୁ କେବେ ବି ଗ୍ରହଣ କରି ନାହାଁନ୍ତି |

ମୃନାଲ ଠାକୁର

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ସୋ ‘କୁମ କୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ’ରୁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃନାଲ ଠାକୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଫର ମିଳିଥିଲା। ଏଥିରେ ଥଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ ଯାହାକି ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁପର 30’ ଥିଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments