ଥରେ 2 ଥର ନୁହଁ ବରଂ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ଝଟକା ଖାଇଯିବେ, କହିବେ ଆଉ କେତେ ଥର …

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଟିଭି ଦୁନିଆରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ତାରକା ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ନାମୀ ତାରକା କରୋନାର ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟରେ କୌଣସି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି ବିନା ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କମ୍ ସକ୍ରିୟ ନଥିଲେ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ତାରକାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ନୂତନ ଜୀବନର ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାହ ରିଲ୍ ଜୀବନର ଫଟୋ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି। ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ| ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ସହ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ହୋଇଛି | କାରଣ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରକୃତ ବିବାହ ଫଟୋ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ରୀତିନୀତିର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହଳଦୀ ସମାରୋହର ଫଟୋ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ହଳଦୀ ଲଗାଇ ହଇରାଣ କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏବଂ ପୂର୍ବର ସମସ୍ତ ସମାରୋହ ପରି, ଏହାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ବିବାହ ବୋଲି ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି |

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ହଳଦୀରେ ଫଟୋ ବିଷୟରେ କହିଦେଉଛୁ ଯେ, ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରୁ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଟିଭିର ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲରୁ ନିଆଯାଇଛି, ଯାହା ପ୍ରକୃତ ରୀତିନୀତି ଏବଂ ଫଙ୍ଗସନ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି| ଏହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସୋ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଶୋ ‘ମେରେ ବାପା କି ଦୁଲହାନ୍’ ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଗୁନିତ ସିକ୍କା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏବଂ ଆଜିକାଲି, ଏହି ସିରିଏଲରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ବିବାହର ଉତ୍ସବ ସିରିଏଲରେ ଚାଲିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କନିଆ ବେଶରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ସ୍ୱାମୀ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଅଭିନେତା ବରୁନ ବାଡୋଲା | ହଁ, ସିରିଏଲରେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଶ୍ୱେତା ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଶୋ’ରେ ଗୁନିତଙ୍କ ନାମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଚରିତ୍ର ହେଉଛି ଅଙ୍କୁର ଶର୍ମା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋ’ରେ କ’ଣ ଘଟିବ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ବିବାହ ସମାରୋହ କିପରି ହେବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା|

ଯଦି ଆମେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଆଜିର ତାରିଖରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି | ଶ୍ୱେତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତରେ ଦୁଇଟି ବିବାହ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଅଭିନାଭ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments