TV ଜଗତର ଏହି 5ଜଣ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶିଶୁ କଳାକାର ମାତ୍ର କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି କହିବେ ଇଏ ଏତେ ବଡ ହେଇଗଲାଣି…

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଅନେକ ଶିଶୁ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଅଭିନୟ ସହିତ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି | ଏହି ଝିଅମାନେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନକରି ରହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଶିଶୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଶିଶୁ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କିଏ ଏବଂ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନେ କିପରି ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ଅଦିତି ଭାଟିଆ

ଆପଣ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ଚ୍ୟାନେଲର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ ୟେ ହେ ମୋହବତେନ୍ ର ରୁହିଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଥିବେ | ହଁ, ଅଦିତି ଭାଟିଆ ସେହି ସିରିଏଲରେ ରମଣ ଭଲାଙ୍କ ଝିଅ ରୁହି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ | ଅଦିତିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 19 ବର୍ଷ ବୟସ | ଏବଂ ସେ ପିଲାଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଚରିତ୍ର ରୁହି ଏବଂ ତାଙ୍କର କାମକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ |

ଜନ୍ନତ ଜୁବେର

କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଶୋ ଫୁଲୱା ରେ ଫୁଲୱା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଜନ୍ନତ ଜୁବେରଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ କାମ ପାଇଲେ | ସେ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଜନ୍ନତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଗ ଧାଡିର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଅଶନୁର କୌର

ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ସୋ ୟେ ରିଷ୍ଟା କୟା କେହଲତା ହେ ରେ ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଶନୁର ମଧ୍ୟ ଜାନସୀ କି ରାନୀରେ ନାନା ଭାଉଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ ସିରିୟଲ୍ ମହାଦେବରେ ଅଶୋକ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ସଞ୍ଜୁ ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ଅନୁଷ୍କା ସେନ୍

ଅନୁଷ୍କା ସେନ୍ ଅନେକ ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ସିରିଲ୍ ମହାଦେବ ରେ ମାତା ପାର୍ବତୀଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କି ଟିଭି ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ଆପ୍ନା ଟାଇମ୍ ଆଏଗା ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି |

ରୋଶନି ୱାଲିଆ

ରୋଶନି ସିରିଏଲ ମେନ୍ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତେରେ ଆଙ୍ଗାନ କି ସହିତ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସୋନି ଟିଭି ଶୋ ଭରତ କା ଭୀର ପୁତ୍ର ମହାରାଣା ପ୍ରତାପରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ରୋଶନି ସୋରେଲ ରିଙ୍ଗା ରିଙ୍ଗା ରୋଜରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments