ଟିଭି ଜଗତର ଏହି 5ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମେକଅପର ଦରକାର ପଡେ ନାହିଁ, ଦୁଧ ଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଗୋରା ଏମାନେ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିଲେ ଚମକି ପଡିବେ

ଗୋରା ରଙ୍ଗର ହେଉଛି ଏହି ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଏବଂ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗ ଉପହାର ଭଗବାନ ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି ମେକଅପ୍ ବିନା, ସେମାନଙ୍କର ରଙ୍ଗ କ୍ଷୀର ପରି ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ କିଛି ସମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ରଙ୍ଗ ପାଇବା ଇଚ୍ଛାରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚିକିତ୍ସା କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଡକ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭାରି ମେକଅପ୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଅଟେ |

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଭିନ୍ନ ଗୁଣ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିଭି ଜଗତର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏପରି ଅଟନ୍ତି ଯେ ମେକଅପ୍ ବିନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହାର ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଅଲିଶା ପାନୱାର
ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଲିଶା ପାନୱାର ଯିଏ ମାର୍ଜାନୱା ଶୋ’ରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଜାମାଇ ରାଜା ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଲିଶାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାକୃତିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଗୋରା|

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖଣ୍ଡୱାଲ

ଏହି ତାଲିକାରେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖଣ୍ଡୱାଲଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସେଠାରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର କୌଣସି ଉତ୍ତର ନାହିଁ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୋରା ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ମେକଅପ୍ ଦରକାର ନାହିଁ |

ନିୟତି ଫତନାନି

ଏହି ତାଲିକାରେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିୟତି ଫତନାନୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ନୟତୀ ଆଜିକାଲି ଟିଭି ସୋ ନଜର ରେ ପିଆ ରୂପେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଜଣେ ଅତି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନୟତୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଗୋରା |

ଶିନା ବଜାଜ

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିନା ବଜାଜଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, ଶିନାଙ୍କୁ ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ ଥପକୀ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଥପକୀ ର ସାନ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଶିନା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି, ଶିନା ଅଭିନୟ ଠାରୁ ଦୂରରେ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଶୀନାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାକୃତିକ ଏବଂ ରଙ୍ଗ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ |

ସଞ୍ଜୀଦା ଶେଖ

ସଞ୍ଜୀଦା ଶେଖଙ୍କ ନାମ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଅଛି ଏବଂ ସଞ୍ଜୀଦା ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିବା ସହିତ ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସଞ୍ଜୀଦା ବହୁତ ଗୋରା ରଙ୍ଗର ଏବଂ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକାର ମେକଅପ୍ ର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ମେକଅପ୍ ବିନା ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ମେକଅପ୍ ବିନା ମଧ୍ୟ ସେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ |

Share Your Views In Comments Below

comments